Скільки можна заробити на кліках?

Напевно, ні один блог про заробіток в інтернеті не обходиться без статті про легкі гроші, одержуваних з кліків.


На поштовики постійно залучається величезна аудиторія новачків, але отримують вони стільки грошей, скільки написано в статтях блогів? Це окреме питання, багато хто спеціально перебільшують, щоб залучати рефералів.

Скільки можна заробити на кліках? До заробітку на кліках потрібно ставитися як до додаткового підробітку. Справа в тому, що заробляти на кліках легко, з цим справляється навіть школяр, тому потрібно розуміти, що великих грошей тут не заробити. Тим не менш, як мінімум на оплату мобільного зв’язку вам точно вистачить.

Заробіток на кліках, це прибутково?

Який сенс представляти вам різні суми доходів, адже ви все одно в них не повірите. Давайте краще спробуємо порахувати, скільки реально можна заробити на кліках. Для цього ми скористаємося кликовым спонсором Wmmail.

Серфінг сайтів – дозволяє на автоматі переглядати один за іншим сайти рекламодавців, отримуючи за це невеликі винагороди. Якщо заходити на поштовик на початку кожної години, то в день по 20 сайтів переглядати ви точно зможете:

Як бачите, за перегляд одного сайту ми отримали 0.0025$. Отже, з 20 перегляду сайтів, виходить 5 центів.

Читання листів – практично те ж саме, тільки кожен сайт відкривається окремо. По оплаті тут відмінностей немає, чим більше часу перегляду замовив рекламодавець, тим більше ви отримаєте:

У нашому прикладі оплата склала 0.002$, значить з 20 листів, в день ви будете збирати близько 4 центи.

Виконання завдань – куди більш прибутковий варіант для заробітку на кліках. Правда і часу на них йде набагато більше. Крім того, що вам потрібно відвідати сайт, з нього потрібно буде виконати різні переходи по рекламі та інших ресурсів.

За годину цілком реально виконати 15-20 клікових завдань, вартістю 1-3 цента:

Візьмемо середню оплату в 2 центи, тобто з 20 завдань ви отримуєте 40 центів. У підсумку виходить, що на кліках ви заробите близько 50 центів за годину, при цьому, взагалі не напружуючись і просто відвідуючи сайти.

Звичайно, 20 рублів це невеликі гроші, проте отримати їх може кожен і нічого при цьому, не навчаючись і нічого не вкладаючи.

Якщо ви вирішите заробляти на кліках, то ми настійно рекомендуємо вам реєструватися на Wmmail і навчитися виконувати завдання інших видів. Так, на кліках заробляти простіше, але там доходи занадто маленькі:

На цьому зображенні представлені найдорожчі завдання. Виконувати їх складно, зате оплата набагато вище. Спробуйте заробити хоча б 5-10 доларів, досвідчені користувачі отримують такі гроші з завдань, всього за один день роботи.

Більшість користувачів шукають в інтернеті просту роботу з величезними доходами, але її просто немає. Вам чи потрібно багато чому навчитися, чи використовувати такі шанси, як заробіток на кліках. Ну а якщо це вас влаштовує, то використовуйте кращі поштовики, тільки так можна збільшити доходи від серфінгу або читання листів.