Скільки важать всі гроші?

Пізнавальні та цікаві статті завжди збирають більше переглядів. Не так давно ми розповідали, скільки в інтернеті людей.


Це далеко не єдиний незвичайний питання серед користувачів. Є ще багато різних запитів, серед яких нерідко трапляються фінансові теми.

Скільки важать всі гроші в світі? Спробуйте вгадати, пару тонн, а може бути десять тисяч тонн. Щоб визначити точну цифру, спочатку треба розібратися, скільки взагалі у світі грошей і скільки важать окремі суми.

Крім цього, потрібно вибрати яку-небудь валюту, адже 100$ в США – це одна купюра, а якщо перевести її в білоруські рублі, вже кілька.

Загальна вага всіх грошей

Щоб розібратися, скільки важать всі гроші світу, давайте скористаємося валютою «долар». В ній зручно вважати, тим більше вже давно проведені підрахунки і мільйон доларів купюрами по 100$ важить 10 кг

Така сума цілком поміститься в кейсі, а ось в контейнері вантажопідйомністю 40 тонн, поміститься вже 4 млрд. доларів. Тепер уявіть собі 50 млрд. доларів, вони займають ціле футбольне поле довжиною 180 метрів:

За приблизними даними, якщо перевести всі гроші в Американську валюту, вийде близько 64 трильйонів доларів. Саме стільки у всьому світі грошей, але уявити, як вони будуть виглядати, досить складно.

Спочатку давайте подивимося, як виглядає 1 трильйон «вічно зелених»:

Це ще можна уявити, а тепер множте всі купюри на 64. Якщо викласти в такій обсяг грошових коштів близько популярної статуї свободи, ви напевно здивуєтеся.

Блок буде вище неї в кілька разів, а його вага складе 60 млн. кілограм:

Природно, це не точна сума, адже для зручності ми переводили всі гроші в світі в долари. Деякі валюти важче, деякі легше, плюс до всього ще є монети. За оцінками експертів, вага всіх грошей на землі, якщо не переводити їх у долари, у 70 разів більше.

Загальна вага всіх грошей у світі приблизно становить 42 млрд. кілограм.

Ні в кого і ніколи не вийде зібрати всі гроші в одному місці, тому точної відповіді на запитання «Скільки важать гроші» ніхто не може дати.

Якщо вам сподобалася ця пізнавальна стаття, рекомендуємо також дізнатися 6 цікавих фактів про гроші. З них ви довідаєтеся, як багатіють безпритульні, якими раніше були банкноти і на що готові бізнесмени заради прибутку.