Скільки втрачають новачки в пошуках інтернет-заробітку?

Зміст

  • Куди йдуть гроші новачків?
    • Куди витрачати гроші новачкові?

Перед тим як новачкові вдається знайти хороший спосіб заробітку в інтернеті, доводиться вивчити багато різної інформації, а іноді навіть витратити гроші.


На жаль, багато наживаються на новачків, пропонуючи їм сумнівні схеми заробітку або відправляючи їх на сайти лохотронщиків, а почати роботу в мережі можна і без вкладень.

Скільки втрачають новачки в пошуках інтернет-заробітку? Складно назвати точні суми, але враховуючи появу постів на різних форумах, це величезні гроші. Куди вони йдуть? Не розбираючись у сфері віддаленої роботи, починаючі користувачі витрачають свої фінанси в різних напрямках.

Куди йдуть гроші новачків?

Один з основних пожирачів грошей наївних новачків – це лохотрон. Зараз в мережі можна знайти величезну кількість інформації про чарівні гаманці або автосборщиках бонусів. Популярні лохотрони, про яких ми і наші читачі вже знають, а новачки на них ведуться, мріючи про легкі гроші.

Ви хочете отримувати прибуток з інтернету? Вибирайте один із 35 способів заробітку в інтернеті, які ми вже перевірили.

Деякі намагаються застерігатися і перевіряють відгуки про сайти, що допомагає розкусити шахраїв. Але гроші все одно спускаються даремно, так як купуються всілякі електронні книги або відео курси. Чесно кажучи, новачкові не потрібні ніякі инфотовары, вся інформація є в інтернеті (зокрема, на блозі Workion).

Ми щотижня додаємо нові матеріали на сайт і намагаємося допомогти новачкам розібратися в інтернет-заробітках.

Який нам інтерес? Реєструючись за посиланнями, користувачі стають рефералами, з їх доходів або витрат приходить незначний відсоток. Найголовніше, що вся інформація відкрита і по мірі можливостей, для кожної статті складається відео урок.

Куди витрачати гроші новачкові?

В інтернеті можна починати заробляти і без вкладень, використовуючи такі сайти як Wmmail, Seosprint, Advego, SMMOK або Qcomment.

Якщо є стартовий капітал, то можливості істотно розширюються.

Замість того, щоб спускати гроші на лохотрони або курси, у яких повторюється інформація, безкоштовно розміщується в мережі, скористайтеся одним з перевірених способів інвестування:

  • Створення свого сайту. Щоб створити блог на WordPress потрібно всього кілька сотень рублів (на домен та хостинг). Якщо є більше грошей, купуйте контент для швидкого старту (через Advego або Etxt). Також залишайте частину коштів на просування і рекламу. Якщо немає бажання починати з нуля, скористайтесь біржею Telderi, на ній можна купити готовий ресурс.
  • Кредитна біржа Webtransfer-finance. Абсолютно не розбираючись в електронній комерції, ви можете заробляти на Webtransfer-finance. Цей сайт був створений для взаємодопомоги, одні люди беруть кредити, а інші їх видають і отримують прибуток з відсотків. Ніякого обману немає, а якщо позичальник відмовляється повертати гроші, система викуповує у вас цю позику (отримуєте суму назад, але без відсотків).
  • Інвестиційні гри. Додатковий спосіб легкого заробітку з вкладеннями, не вимагає ніяких знань. Ви реєструєтеся в грі, купуєте якийсь віртуальний бізнес і отримати з нього прибуток. Приміром, на Taxi Money купите машину (кілька машин), і вона кожен день буде приносити прибуток. Таких проектів багато, відокремлюйте свої інвестиції між різними інвестиційними іграми, щоб підвищити безпеку.
  • Якщо ви думаєте, що ми радимо вам лохотрони і сумніваєтеся, подивіться звіт про доходи, де представлені скріншоти виплат з різних сервісів.

    Перед тим як взятися за якусь роботу в інтернеті, треба все передбачити і не довіряти всієї інформації. Краще всього почати без вкладень, таких способів багато і навіть якщо вас обдурять, ви нічого не втратите. Пробуйте різними способами заробляти в інтернеті, це прибуткова ніша.