Скрипт біржі фріланса, де його взяти?

Зміст

 • Де завантажити скрипт біржі фріланса безкоштовно?
  • Які готові скрипти біржі фріланса є?

Створення великого і серйозного сайту, це вірний крок до успіху. Завжди потрібно враховувати актуальні напрямки і вливатися в них якомога раніше, поки не з’явилося багато конкурентів.


На віддалену роботу переходить все більше людей, а в Росії працює не так багато якісних бірж.

Виходячи з цього, зараз саме час відкрити свій ресурс для пошуку віддаленої роботи. З нуля розробити проект важко, тому краще скористатися скриптами.

Скрипт біржі фріланса, де його взяти? По-перше, його з легкістю створять професіонали за обговорений плату. По-друге, можна купити готовий продукт.

Де завантажити скрипт біржі фріланса безкоштовно?

Безпека понад усе, тому бажано все робити з нуля. Для цього потрібні професійні навички, вчитися робити скрипти своїми руками доводиться довго.

Тому, щоб не втрачати час, простіше звернутися до програмістів. Вони зроблять що завгодно, враховуючи всі побажання і ви отримаєте унікальний скрипт.

Вам також можуть знадобитися скрипти партнерської програми для інтернет-магазину.

Кращий сайт, де ви точно знайдете професіонала з досвідом роботи, портфоліо і отримаєте гарантії це Weblancer. Біржа працює вже багато років, фрілансери додають приклади робіт, нарощують рейтинг і отримують відгуки, все це допомагає визначити кращого виконавця:

Вибір широкий, а щоб визначитися, кому краще передати замовлення, звертайтеся до кількох програмістам.

За помірну плату допоможуть вам створити скрипт біржі фріланса, мобільний додаток і все, що ще потрібно для розвитку. Тут же можна замовити послуги маркетологів, щоб розкрутити проект.

Які готові скрипти біржі фріланса є?

Другий спосіб отримати скрипт – це купити його (знайти безкоштовну версію). Через інтернет активно поширюються такі речі, але з-за широкого вибору, легко заплутатися.

Щоб потім не пошкодувати про вибір, використовуйте найпопулярніші сценарії:

 • Freelance 2.6.8 Ukr – розроблено скрипт на основі Cotonti Siena. Підійде для створення інших видів бірж. Має гнучкі налаштування і легко піддається модернізації. Зареєстровані користувачі отримають особисті сторінки, у вас буде каталог заявок, є вбудований платіжний модуль (для внутрішнього рахунку облікового запису).
 • Tamaranga – скрипт фріланс біржі, розроблений великою компанією. Вони займаються розробкою CMS для різних сайтів. З основних переваг варто виділити багатомовність, адаптивний дизайн і зручну монетизацію. Відгуки, рейтинг, пошук по карті, магазин готових робіт, все це тут вже є.
 • Це основні варіанти, з яких доведеться робити вибір. Є й інші скрипти бірж фріланса, але частина з них ще недопрацьована, деякі володіють недостатньою функціоналом, а іноді і зовсім такі коди поширюються шахраями (повні дірок).

  Дізнайтеся, де взяти CPA скрипт для створення своєї мережі, це теж вельми прибуткова ідея для нового сайту.

  Скрипт фріланс біржі, як і для запуску будь-якого іншого проекту, реально допомагає полегшити запуск нового сервісу. Якщо його не так складно знайти, то чому б цим не скористатися.

  Якщо замовите у професіоналів, вони пояснять, як ним користуватися, чи допоможуть встановити. Що стосується популярних скриптів, то в мережі повно інструкцій з ним.