Скрипти партнерської програми для інтернет-магазину

Зміст

 • Де завантажити скрипт партнерської програми?
  • Найкращі скрипти партнерських програм для інтернет-магазинів

Розкрутка сайту, через який ведуться продажі в інтернеті – найважливіший момент в просуванні бізнесу. Підприємці застосовують різні дії, отримуючи вигоду.


Один з ефективних варіантів створення партнерської програми. Дайте людям можливість з вами заробляти і отримаєте масштабну рекламу.

Скрипти партнерської програми для інтернет-магазину допомагає полегшити та автоматизувати частину необхідних дій.

Готове додаток вирішує купу проблем і обходиться набагато дешевше, ніж розробка партнерки з нуля. Варіантів багато, вибирати потрібно тільки перевірені скрипти.

Де завантажити скрипт партнерської програми?

В інтернеті повно пропозицій, але не всьому можна довіряти, так як безліч скриптів створюється і поширюється зловмисниками спеціально.

Вони додають різні частини коду, щоб потім легко зламати систему, тому з невідомих джерел завантажувати їх не варто. Також не ведіться на пропозиції скачати безкоштовно скрипт, який на інших сайтах пропонується за гроші.

Взагалі, самий безпечний спосіб організувати партнерську програму на сайті – це створити її своїми руками. Для цього потрібні професійні знання, якщо лінь вчитися, звертайтеся до професіоналів.

На Weblancer програмісти готові написати скрипт для чого завгодно:

Це набагато дешевше, ніж звертатися у великі компанії. Фахівці розміщують портфоліо і про них можна почитати відгуки.

З приводу ціни звертайтесь до кількох професіоналам і попросіть розрахувати витрати. Досвідчений фрілансер відразу назве приблизну вартість і заявить терміни виконання замовлення.

Найкращі скрипти партнерських програм для інтернет-магазинів

Не завжди є час на розробку, та й гроші на послуги професіоналів. В цьому випадку є сенс знайти готові скрипти партнерських програм для сайту.

Їх зараз багато, а найкращі з них – це:

 • Postaffiliatepro – один з найбільш популярних скриптів партнерських програм, використовуваний проектом Skazkipro. На офіційному сайті розробників пропонується тестування в демо версії, а також детальний огляд. В залежності від обраної версії, ціна за нього складе від 299 до 1890 доларів.
 • Ordermaster – на жаль, більше не підтримується, але по інтернету «літає» величезна кількість копій. Раніше він займав перше місце за популярністю серед власників інтернет-магазинів.
 • Ecommtools – розробили скрипт ті ж люди, що і створили платформу для створення інтернет-магазинів. Хостинг надається безкоштовно, зручна робота з платіжками і безліч інших функцій.
 • E-autopay – скрипт розроблений для оплати і прийому засобів через власні ресурси. Не самий багатофункціональний варіант, та й платити за нього доводиться кожен місяць, мінімум 14.9$.
 • Бажано самому подивитися кожен скрипт партнерської програми і по можливості, протестувати його. Тільки так ви визначите, який варіант підходить саме вам.

  Подумайте про запуск більш серйозного проекту, дізнайтеся, де взяти CPA скрипт для створення своєї мережі.

  Краще взагалі не шукати скрипти партнерських програм, а користуватися онлайн сервісами. Це більш сучасне рішення, до того ж, так зручніше працювати. Шукайте кращу систему конкретно для себе або шукайте професіонала для створення потрібного коду з нуля.