Skype — вхід неможливий через помилки передачі даних

Програми, як і комп’ютери не вічні і періодично в них відбуваються помилки, які не дають ними користуватися.


Уявіть, що відчувають люди, коли чекає серйозне онлайн співбесіду або платна консультація, а Скайп не запускається? Проблеми бувають різні, головне не панікувати, адже все можна виправити.

Не так давно, при запуску програми в мене вискочила помилка Skype – вхід неможливий через помилки передачі даних.

Не встиг я розібратися з іншою проблемою – Не вдалося встановити з’єднання з сервером Skype, як почала з’являтися ця, але рішення ще простіше і зараз я поділюся з вами їм.

Скайп не запускається, помилка

Повністю ця помилка виглядає так: Вхід неможливий через помилки передачі даних. Спробуйте перезавантажити Skype. З’являється вона при спробі входу в свій профіль:

Щоб позбутися цієї проблеми, вам потрібно виконати кілька кроків, згідно цієї інструкції:

 • Відкриваєте пуск і вставляєте %appdata% в форму пошуку (попередньо закривши скайп):
 • Натискаєте клавішу Enter, і відкривається папка, в якій треба відшукати Skype:
 • Знаходьте папку з назвою вашого логіна:
 • Відкриваєте її і знаходите файл main.scorrupt:
 • Перенесіть його на робочий стіл і спробуйте запустити Skype. Якщо все запрацювало, кидайте файл назад, якщо нічого не вийшло, видаліть його і перейменовуйте папку зі своїм логіном (просто додайте одну цифру):
 • Знову запустіть Skype і входите в свою обліковий запис. Програма автоматично створить нову папку з вашим старим логіном, але в профілі не буде історії листування. Щоб її повернути, відкриваємо папку, яку створили (в нашому прикладі, це antoxa551) і звідти переносимо з заміною файл main:
 • Все, тепер можна запускати Skype і користуватися ним як і раніше, вся історія й інші дані повернуться на свої місця.

  Якщо ви постійно користуєтеся цією програмою, спробуйте заробіток в скайпі з SendSey. Вам нічого робити не доведеться, спеціальний софт буде відправляти повідомлення, а за кожне з них платять гроші (надсилаються не часто, тому аккаунт не заблокують).

  На жаль, дуже часто доводиться стикатися з різними проблемами програмного рівня, але вирішити можна практично все. Тепер ви знаєте, як позбавитися від помилки «вхід неможливий через помилки передачі даних» і можете відновити роботу свого Skype, не створюючи нового профілю.