СМС сигнали з бінарним опціонах

Аналітика ринку Форекс включає в себе вивчення величезної кількості інформації, а щоб побудувати точний прогноз, кожен досвідчений трейдер використовує різні типи сигналів.


Зараз почали активно з’являтися різні сигнали для бінарних опціонів – одного з найбільш зручних торгових інструментів.

Зокрема, з’явилися СМС сигнали з бінарним опціонах, але варто їм довіряти? Отримувати повідомлення на телефон з підказками про те, куди краще вкласти гроші, це зручно. В мережі пропонується така послуга на різних умовах і, як правило, коштує вона недешево. Але платити за це зовсім не обов’язково.

Торгові сигнали для бінарних опціонів

Крім приватних осіб, що пропонують SMS підписки на одержання сигналів, такі умови пропонують і деякі брокери.

Одним з них є Optitrade24, де на даний момент проходить акція:

Оплачувати підписку не потрібно, достатньо почати торгувати на цій платформі і внести депозит 300$, щоб автоматично підписатися на SMS сигнали. Приходять вони кілька разів в день і виглядають наступним чином:

Досвідченому трейдеру розібратися в позначеннях не складно, новачкам пояснюємо:

 • Це валютна пара, на яку потрібно відкривати опціон.
 • Call або Put вказують на вид ставки (вище, нижче).
 • Ціна входу.
 • Час закриття опціону.
 • Проста, але дуже корисна підказка буде приходити на ваш телефон час від часу, а ви зможете використовувати цю інформацію для відкриття ставок.

  Щоб перевірити, наскільки правильні підказки в СМС, використовуйте бінарні опціони з мінімальними вкладеннями.

  Чесно кажучи, отримані сигнали нічим не відрізняються від тих, які надходять з різних онлайн-сервісів і програм. Ви і самі можете створити таку розсилку, використовуючи інформацію з будь-якого індикатора бінарних опціонів.

  Отже, подібні розсилки створюються з метою наживи? Практично всі розробляється з метою особистого збагачення, а СМС сигнали потрібно сприймати, як одну із зручних функцій. Деяким користувачам набагато зручніше отримувати повідомлення на телефон і не стежити за сигналами вручну.

  Сигнали є лише підказками для дій, щоб досягти високої прибутковості, використовуйте стратегію Буратіно для бінарних опціонів.

  Довіряти чи не довіряти СМС сигналами вирішуйте самі, краще протестувати дані, якщо за це не вимагають великих грошей. Зараз, деякі «розумні» користувачі, беруть за таку розсилку повідомлень близько 100 рублів на добу, віддавати ці гроші зовсім не обов’язково, так як сигнали можна отримувати і безкоштовно.