Соціальна мережа для професіоналів Linkedin

Зміст

  • Навіщо потрібен Linkedin?
    • Шукай роботу на Linkedin
    • Нарощувати ділові зв’язки з Linkedin

Побудувати успішну кар’єру в інтернеті мріють багато людей, а для цього потрібно не тільки володіти професійними навичками.


Потрібно налагоджувати ділові зв’язки, вступати до спільноти людей зі схожими інтересами, спілкуватися з успішними людьми і стежити за діяльністю компаній, в які ви хотіли б влаштуватися.

Соціальна мережа для професіоналів Linkedin – це ідеальний варіант для пошуку нових знайомств і розміщення власного резюме.

Проект був запущений в 2003 році (раніше Фейсбуку), а користується ним переважно американська аудиторія. Російськомовних користувачів теж багато, тому не переживайте за мовний бар’єр.

Навіщо потрібен Linkedin?

Якби на цьому сайті розміщувалися тільки вакансії та резюме, від звичайної дошки з оголошеннями він би не відрізнявся. Реєстрація в соц. мережі займає всього кілька хвилин, а після її проходження можна заповнити анкету, тим самим створивши повне резюме.

Варто розміщувати його саме тут? Звичайно, адже в Linkedin постійно заходять власники компаній і роботодавці.

Як вже говорилося, в Америці цей сайт користується величезною популярністю і як тільки відкриваються нові вакансії, багато бізнесменів заходять саме сюди, щоб знайти професіоналів.

У Росії це не дуже поширене, але для фрілансерів і тих, кому потрібна підробіток, точно варто пройти реєстрацію.

Соціальна мережа Linkedin сильно відрізняється від своїх аналогів. Тут люди не сидять цілодобово, а лише заходять для виконання конкретних дій.

Якщо вам потрібна робота, ви хочете налагодити вигідні зв’язки, а також спілкуватися з розумними людьми, обов’язково створіть профіль на цьому сайті.

Шукай роботу на Linkedin

Після створення профілю в соціальній мережі, можна довго чекати пропозицій, тому краще проявити активність. Першим ділом повністю заповніть анкету і вкажіть абсолютно всі навички, якими ви володієте (копірайтинг, веб-розробка, супровід сайтів тощо).

Чим більше у вас професійних навичок, тим вище шанси знайти роботодавця.

Доступні вакансії можна подивитися в спеціальному розділі сайту, там же можна задавати різні параметри, щоб знайти саме ту роботу, яка вас цікавить:

Пропозицій тут завжди багато, а найцікавіше, що з потенційними роботодавцями можна безпосередньо спілкуватися. Ви легко вивчіть їх профілі, зможете ознайомитися з діяльністю компанії і так далі. Для професіонала з будь-якої сфери діяльності, тут підшукають найкраще місце в компанії.

Нарощувати ділові зв’язки з Linkedin

Ні за що не відправляйте заявки в друзі всім підряд, в цій соціальній мережі потрібно вести суворий відбір. Навіщо вам непотрібні зв’язки, які будуть лише пропонувати всяку нісенітницю? Краще налагоджувати зв’язок з тими, хто вам пригодиться або з тими, хто зможе запропонувати вам щось цікаве.

Шукати друзів на Linkedin можна різними способами, в тому числі і інтегрувати список контактів електронної пошти. Також, шукайте і вступайте в тематичні співтовариства, це стане в нагоді вам з ряду причин:

Оновлюйте інформацію про себе, коментуйте записи, заходьте на сторінки користувачів і ведіть діалоги. Все це стане в нагоді вам для розвитку професійної кар’єри.

Як і в будь-якій іншій сфері, вам потрібно заявити про себе, інакше успіху не домогтися.

Якщо ваші навички можна виявити у сфері фріланса, користуйтеся біржами фріланса для розвитку кар’єри та налагодження ділових зв’язків. Тих же функцій, що в соціальних мережах ви там не знайдете, але в них теж можна спілкуватися з виконавцями та замовниками (наприклад, на форумах).

Зв’язки відіграють важливу роль у розвитку будь-якої справи і, навіть якщо зараз ви не шукайте роботу, вам однозначно варто зареєструватися на Linkedin.

Не подумайте, це не реклама, партнерської програми у них немає, просто ця мережа реально може допомогти професіоналу, привернути до себе увагу.