Спам коментарі Disqus

Для налаштування форми коментарів на своїх сайтах, багато вебмастера користуються спеціальними сервісами і плагінами.


Чи добре це? Так, якщо система якісна, адже коментарі стають зручніше, краще і в них з’являються нові функції. Хоча, навіть у великих компаніях іноді відбуваються аномалії.

Спам коментарі Disqus з’являлися у багатьох користувачів, так як система дуже популярна і через неї додана форма коментування на безлічі майданчиків.

В цілому, це відмінний варіант для встановлення якісних коментарів, але користувачам доводиться стикатися з незрозумілими явищами.

Змова навколо Disqus

Почалися негативні відгуки про цю систему з’являтися вже давно, а в більшості постів люди скаржаться, що на їх блогах і сайтах з’являються спам коментарі, які не відображаються в статистиці. При цьому вони публікуються заднім числом і губляться серед маси інших записів під статтею.

Якщо зайти в особистий кабінет, то там їх не видно, тобто видалити їх неможливо. Що ж залишається вебмайстру? Звернутися в технічну підтримку. Добре, що на Disqus чуйна підтримка, яка швидко вирішує проблему.

Ви користуєтеся Disqus і зауважили коментарі спамерів (найчастіше англійською мовою), опубліковані заднім числом? Звертайтеся в підтримку.

Як показує практика, ця проблема швидко вирішується. Адміністрація системи Disqus не хоче падати в бруд обличчям, тому швидко видаляє такі коментарі і на їх місце приходять десятки нових.

Із-за чого це відбувається сказати складно, але якщо подивитися з боку, складається враження, що сама система Disqus надає комусь додаткові послуги з просування сайтів.

За рахунок коментарів можна швидко наростити посилальну масу, але прямих оголошень я не висуваю, це лише здогадки.

Хочете встановити самі якісні коментарі на своєму сайті? Використовуйте Cackle.

Можливо, система Disqus не має відношення до спаму, появляющемуся на сайтах, але звідки тоді він береться? Якщо у вас є свої версії з цього приводу, обов’язково напишіть їх у коментарях.