Способи приховати реферальне посилання

Зміст

  • Як приховати текст посилання?
    • Приховані посилання на сайті
    • Найкращий спосіб приховати партнерські посилання

Складно навіть уявити, наскільки багато великих сайтів зараз створено, з якими можна заробляти в якості партнера.


Це і кращі брокери форекс, кращі поштовики для заробітку і кращі букмекерські контори. Розвиваючи реферальні мережі на всіх цих ресурсах, можна створити надійний, а найголовніше пасивний джерело прибутку.

Кращий спосіб залучення користувачів на будь-які сайти – це створення свого сайту. Щоб конверсія була високою і ніхто не прибирав вашу приставку з реф посилання, використовуйте способи приховати реферальне посилання.

На жаль, є багато людей, які не бажають ставати рефералами, але якщо діяти хитро, вони нічого не зможуть зробити.

Як приховати текст посилання?

Найпростіший спосіб додати безанкорную посилання, не використовуючи довгий формат партнерського адреси – це скористатися сервісами скорочення URL.

Вони були представлені на нашому сайті в статті «Як зробити посилання короткою». Найбільш популярний скорочувач посилань Goo.gl:

Просто вставляєте адресу і отримуєте коротку версію. Навіть при великому бажанні, ніхто не зможе прибрати частина URL.

Єдиний варіант, це прибрати додатки прямо з адресного рядка, але новачки можуть до цього просто не додуматися. Цей спосіб підходить, щоб приховати реферальне посилання Вконтакте і на інших сайтах.

Приховані посилання на сайті

Вебмайстрам такий спосіб не завжди підходить. Краще налаштувати на сайті спеціальний функціонал і потім без праці додавати приховані посилання. Один з кращих варіантів, це використання атрибуту Onclick.

Для цього вам потрібно розміщувати посилання в такому вигляді:

Анкор.

Плюс такого методу полягає в тому, що при наведенні курсора користувач буде бачити не партнерське посилання, а прямий адресу сайту. Але постійно додавати код посилання незручно, тому краще створити правило .htaccess.

Знайдіть файл в корені сайту, відкрийте і додайте наступний шматок коду:

redirect 301 http:// Партнерский_сайт.сом http://Партнерский_сайт.com/?r=334534fdgds

Коли з вашого ресурсу буде виконуватися перехід по прямой ссылке, автоматично спрацює редирект за партнерським посиланням.

Найкращий спосіб приховати партнерські посилання

Щоб вам не доводилося постійно вводити якісь значення або навіть адреси самих сайтів, ви можете створити їм заміну.

Для цього доведеться зробити окрему папку на хостингу і додати в неї трохи PHP файлів.

В них ви будете вказувати ось такий код:

header(“Location:$URL);

exit();

?>

Щоб не заплутатися, називайте файли у відповідності з партнерським сайтом. Припустимо, ви додали теку Ssilki і створили в ній PHP файл для переходу по партнерському посиланню на Wmmail (назвали його також як сайт).

Значить у статтях вам потрібно вказувати наступну адресу:

http://ВАШ_САЙТ.ru/Ssilki /Wmmail.php

Користувачі будуть натискати на посилання, а файл PHP буде направляти їх партнерського адресою, який в ньому зазначений.

Якщо ви використовуєте WordPress, то можете приховувати посилання за рахунок спеціальних плагінів. Одним з кращих є Pretty Link. Туди можна вставляти партнерські посилання і відразу отримувати їх скорочену версію.

Є деякі вебмастера, які близько посилань пишуть «Обережно рефка», це теж хитрий хід, але краще їх приховувати, адже багато хто відмовляються ставати рефералами.

Спосіб із застосуванням PHP найкращий, але доведеться повозитися для його застосування. Якщо немає часу і бажання, то краще налаштувати 301 редиректи.