Способи зайти на Facebook, YouTube і Twitter з Китаю

Китай – одна з країн, яку часто вирушають росіяни. Зараз зміцнилися зв’язки між нашими країнами, тому туризм став більш розвиненим.


Проте, у Китаї є серйозні обмеження для користувачів інтернету. Приміром, там блокуються всі всесвітньо відомі соціальні мережі.

Як же бути, адже хочеться ділитися кращими фотографіями, спілкуватися з друзями та розважатися. Є 3 способи зайти на Facebook, YouTube і Twitter з Китаю.

Інтернет у даній країні сильно обмежений, влади контролюють дії користувачів. Щоб завантажити певний контент їм доводиться відправляти паспортні дані.

Як обійти блокування сайтів?

Перед тим як скористатися одним із способів, нагадаємо. Будь-які спроби обійти блокування сайтів, встановлені владою – це порушення закону.

У Китаї не просто так встановлено заборону, але якщо ви просто хочете зайти на свою сторінку в соціальних мережах, то навряд чи це когось зацікавить.

Використати для цього можна один з даних способів:

1. VPN. Перший спосіб не безкоштовний, щоб ним скористатися, потрібно заплатити за послуги VPN. Для цього створені спеціальні сервіси. У них пропонуються клієнти, встановлюєш програму, вибираєш проксі і спокійно відвідуєш сайти.

З найкращих проектів виділимо:

  • Strongvpn;
  • Privateinternetaccess;
  • Torguard;
  • Ipvanish;
  • Cyberghostvpn;
  • ExpressVPN;
  • WiTopia;
  • BolehVPN;
  • 12VPN.

Як працюють всі ці сервіси? Вони виступають в якості тунелю, по якому ви рухаєтеся до потрібного сайту. Простіше кажучи, вони підміняють мережеву адресу і перенаправляють людей до сайтів. На відміну від усіх інших способів зайти на сайти з Китаю, цей найбільш безпечний. За свої паролі і дані переживати не доведеться.

2. Плагіни для браузерів. Їх розроблено багато, спеціально для обходу різних блокувань. Про один з них ми розповідали в статті – програма для приховування IP Hide My IP. Їй можна безкоштовно користуватися, адже вам не потрібно багато різних адрес, а тут доступно тільки 3 безкоштовних проксі:

Після встановлення плагіну, потрібно натиснути на значок у верхньому правому куті, вибрати місто (з безкоштовних це Москва, Майамі і Роттердам) і перетягнути перемикач. У браузері відразу ж змінюється IP адресу, нібито ви заходите з Росії, США або Нідерландів. Шукайте схожі плагіни, їх створено багато.

3. TOR Браузер. Найпоширеніший спосіб анонімного відвідування інтернету і обходу будь-яких блокувань – це використання браузера Tor.

Він безкоштовний, завантажуйте тільки з офіційного сайту Torproject.org. Виглядає програма як будь-який інший браузер, звичайні вкладки, кнопки, функції, але є тут один вбудований інструмент, який вирішує нашу проблему:

Як бачите, ми перейшли на сайт і тепер можна подивитися створену ланцюжок. З браузера було підключення через IP Франції, потім через Нідерланди і Румунію. Тільки після цього відбулося підключення до інтернету. Відстежити користувача практично неможливо, мережеві адреси змінюються після кожного відкриття браузера.

Якщо вирішите використовувати браузер Тор, то врахуйте, що в ньому не зберігається ніяка інформація, а введені паролі краще змінити, використовувані безкоштовні проксі не безпечні.

Будь-які обмеження можна обійти при великому бажанні. Крім представлених способів, вам знадобиться програма GatherProxy Scraper для роботи з проксі. Нерідко подібними способами і користуються шахраї, ми це вітаємо, не намагайтеся обдурити когось.