Стабільна відвідуваність 200+ хостів в день за півроку

Зміст

 • 5 дій, які допоможуть підняти відвідуваність
  • 5 порад для молодих вебмайстрів

Новачки вирішуються запускати свої сайти, але багато з них швидко розпадаються, тому що не виправдовують очікування.


Зробити блог реально легко, є конструктори і безкоштовні CMS, а от домогтися високої відвідуваності не просто. Але якщо ви готові активно працювати і витрачати на наповнення сайту достатньо часу, шанси на успіх є.

Стабільна відвідуваність 200+ хостів за півроку на новому сайті – це цілком реальний показник.

Якщо на майданчик щодня заходить мінімум 200 відвідувачів, її вже приймають в багато рекламні сервіси. Вже з такими показниками можна розраховувати на дохід, а зараз ми пояснимо, що потрібно зробити для цього.

5 дій, які допоможуть підняти відвідуваність

Уявімо, що ви вже створили блог і навіть написали кілька статей для нього.

Як правило, новачки не займаються тонкощами і просуванням, вони просто публікують пости, в надії, що сторінки залучать відвідувачів з пошукових систем. Таких ентузіастів занадто багато, в товщі конкуренції не пробитися, якщо не діяти грамотно.

Для початку поставте собі чітку планку – розміщувати в день хоча б по одній статті. Це високий темп наповнення, молодому ресурсу це необхідно. За півроку на сайті має з’явитися близько 200 статей, фундамент закладено.

Тепер починайте виконувати наступні дії для виходу на стабільну високу посещалку:

 • Оптимізація статей – якщо ви не враховували пошукову оптимізацію при написанні перших постів, доведеться переробляти. У статті про SEO копірайтинг ми представляли основні фактори, що допомагають зробити такий текст, щоб пошуковики визнали його кращим результатом за певним запитом. Всі нові статті треба писати за правилами.
 • Зовнішні посилання – з їх купівлею намагаються боротися пошукові системи, але ефективність посилальної маси настільки висока, що ніхто не перестає цим користуватися. Подивіться, де краще купувати посилання, вибирайте якісні біржі. Це спричиняє витрати, а крім позицій, позитивно позначається на відвідуваності.
 • Внутрішня оптимізація – потрібно кожному сайту. На майданчику повинні бути налаштовані різні параметри, проставлені позначки, прибрано непотрібний код і так далі. Подивіться правила внутрішньої оптимізації, її оцінюють не тільки пошукові системи, але і самі користувачі.
 • Активна реклама – потрібно підвищити популярність сайту і поліпшити поведінкові фактори. Для цього прігождаются будь-які способи, починаючи з контекстної реклами і закінчуючи банером. Всі джерела трафіку допомагають залучати цільову аудиторію, реклама в інтернеті коштує не так дорого.
 • Соціальні мережі – ними користуються мільйони людей, тому серед користувачів точно можна виділити цільову аудиторію. Створюйте офіційні спільноти, рекомендуйте свій ресурс в коментарях, купуйте рекламу в групах. Зараз актуальна реклама в Instagram, ви також можете її замовити.
 • Після проведення оптимізації, запуску реклами та використання соціальних мереж, відвідуваність 100% збільшиться. Що стосується покупки посилань, то її ви можете відкласти на майбутнє, так як це вимагає великих витрат. У будь-якому випадку, отримувати від 200 хостів на добу цілком реально.

  5 порад для молодих вебмайстрів

  Всі власники сайтів колись починали, допускали помилки, про щось забували і шукали допомоги. Шанси домогтися успіху зі своїм сайтом у кожного однакові, а щоб справи у вас йшли тільки в гору, прислухайтеся до рекомендацій:

  • незалежно від того, наскільки поширена тема, прагнете до того, щоб кожен пост виглядав унікально. Збирайте інформацію з різних джерел, висловлюйте свої думки, діліться новинами і так далі;
  • після вивчення SEO, деякі новачки роблять наголос виключно на пошукові системи. Вони не звертають уваги на те, що статті даремні, головне впихнути в них побільше ключів. Це не правильно, контент потрібно створювати для людей;
  • важко працювати над молодим сайтом, особливо коли показники зростають надто повільно. Потрібно набратися терпіння і вірити у власні сили. Доведеться довести цільової аудиторії і пошуковим системам, що ваш сайт найкращий;
  • обов’язково користуйтеся зовнішніми посиланнями. Вони вважаються основним фактором ранжирування і допомагають залучати відвідувачів. Тільки не женіться за кількістю, головне якість донора;
  • залучати цільову аудиторію у свою діяльність. Влаштуйте розіграш серед коментаторів, проведіть якусь акцію, дайте привід розповісти про ваш проект.

  Відвідуваність молодих сайтів росте поступово, єдиний спосіб різко її збільшити – це вкластися в рекламу. Тільки в цьому випадку затрачаються великі гроші, що позначається на прибутковості.

  Реклама в блогах через Блогун допомагає збирати якісну посилальну масу і цільових відвідувачів.

  З нуля і до 200 хостів на добу зможе вийти кожен вебмастер. Це не такий серйозний показник, за півроку деяким вдається добитися і більш високої посещалки.

  Головне-не переставати працювати, спочатку зміни будуть мінімальними, тому доводиться працювати виключно на перспективи. Не стежите за відвідуваністю кожен день, працюйте над сайтом, поступово посещалка зросте.