Як заробити на статтях

Інтернет надає масу можливостей заробітку, а тисячі користувачів вже скористалися цим і почали працювати в мережі.

Віртуальну роботу знайти не складно, наприклад, копірайтинг доступний всім і почати продавати статті для сайтів зовсім не складно, але треба вміти це робити.

Єдина серйозна проблема в цій справі – відсутність стабільності. Іноді у вас може бути повне завантаження замовленнями, а іноді ви будете відчувати брак клієнтів. Стабільний дохід від копірайтингу – це реально? Цілком, якщо знайти постійних замовників. Зробити це не так просто, але ми вам допоможемо.

Як копірайтеру вийти на стабільний дохід?

Для початку потрібно організувати пошук потенційних клієнтів, з якими ви зможете працювати постійно.

Оптимальний варіант для цього – біржі контенту. На них постійно з’являються пропозиції про довгострокове співробітництво, ось тільки більшість клієнтів вибирає професіоналів з високим рейтингом.

Що робити якщо ви новачок?

Як кажуть «Щоб пересунути гору, почніть тягати каміння». Іншими словами, приступайте до написання готових статей. За рахунок цього ви наберете хороший рейтинг в системі, але головний наголос треба робити не на це.

Завдяки статистиці по продажам, ви зможете відслідковувати, хто саме купував у вас статті і виділити декількох клієнтів, які систематично «заглядають» в вашу базу текстів. Коли ви помітили підвищений інтерес до ваших матеріалів, не втрачайте часу, пишіть цьому покупцеві і пропонуйте стабільне співробітництво.

ПОРАДА: У деяких випадках щоб зацікавити клієнта в тривалій співпраці, достатньо залишити позитивний відгук з пропозицією.

Можливо, це буде недостатньо ефективним, тому є ще одна хитрість – ви можете розробити унікальні умови. Наприклад, при замовленні від 10 статей, ви будете надавати хорошу знижку.

Найголовніше, не пропонувати це всім підряд, а вибирати тільки тих, хто вже купував у вас статті. За рахунок цього, ви зможете завоювати довіру замовника і можливо, він захоче з вами співпрацювати.

З чого починати потрібно, тому не бійтеся робити і отримувати знижки не настільки велику оплату своєї праці. Поступово ви зможете набрати хорошу популярність, а база задоволених клієнтів – це не тільки постійні замовлення, але й залучення нових замовників. Кожен копірайтер отримує багато замовлень «через знайомих», тобто через своїх клієнтів.

Якщо ви докладете достатньо зусиль і будете підтримувати високу якість матеріалів, навряд чи хтось відмовиться від продовження співпраці з вами, більше того, ви зможете збільшити ціни за свої послуги. Робити це потрібно тоді, коли ви перестаєте справлятися з роботою, і у вас є досить постійних клієнтів.

ПОРАДА: Коли знайдете спільну мову з постійним клієнтом, підкріплюйте ваші відносини звичайним спілкуванням.

Копірайтинг може бути стабільним, але все залежить тільки від вас. Запам’ятайте, що якщо ви хочете домогтися стабільності у фінансовому плані, то вам потрібно встановити її і в своїй роботі. Працюйте постійно і ви обов’язково досягнете хорошого, а найголовніше стабільної зарплати.