Ставки на американський футбол

Зміст

  • Букмекерські ставки на НФЛ
    • Де поставити на американський футбол?
    • Ставки на американський футбол стратегія

У всіх країнах є національні види спорту, які не так популярні за їх межами.


Приміром, в Росії дуже популярний хокей, а ось в гольф проводиться дуже мало змагань. Така ж історія і з американським футболом, який дуже популярний у багатьох країнах, проте багато росіян навіть правил його не знають.

Ставки на американський футбол в Росії все одно застосовуються, так як телебачення та інтернет стирають кордони. Є шанувальники цього виду спорту в усьому світі.

Букмекерські контори пропонують відвідати їх відділення або скористатися офіційними сайтами, що ще зручніше для беттеров.

Букмекерські ставки на НФЛ

Популярність національної футбольної ліги зростає з кожним сезоном. Цей вид спорту швидко поширюється по всьому світу.

На даний момент у складі ліги 32 команди, які грають по 16 матчів в регулярних сезонах. Проводяться вони з вересня по лютий, потім кращі команди потрапляють в плей-офф, а за такими матчами стежать всі американці.

З-за того, що сезон триває не довго, ставки на даний вид спорту дещо ускладнюються. Доводиться робити їх лише кілька місяців у році, добре хоч зараз в інших країнах проводяться ці змагання.

Всім, хто вирішить робити ставки на футбол, варто врахувати тонкощі і засвоїти поради професіоналів:

  • досвідчені беттеры ставлять на гандикапи в НФЛ;
  • за статистикою, матчі закінчуються найчастіше з різницею в 3,7 і 10 очок;
  • 16% останніх сезонів закінчилися з різницею в 3 очки;
  • тут часто виграють аутсайдери;
  • граючи на «своєму полі» у команди є перевага.

Також вам знадобляться 5 рад за ставками на спорт. У всіх видів спорту є особливості і тільки якщо врахувати кожну з них, можна робити прибуткові ставки.

Де поставити на американський футбол?

Букмекерські контори в Росії заборонені, тільки якщо у них немає спеціальної ліцензії. Зараз багато компаній потрапили в реєстр і більше недоступні для росіян. Щоб поставити гроші на американський футбол, використовуйте послуги Liga Stavok.

БК офіційно дозволена, а крім цього, вона дарує новачкам по 500 рублів на першу ставку:

Ставки на американський футбол Латвія, Канада, Америка та інші країни тут доступні. Інтерфейс досить простий, щоб провести ставку, потрібно вибрати вид спорту, потім визначитися з лігою і з’являється список найближчих матчів:

Зверніть увагу на стрілочку, яка знаходиться в останньому стовпці. Крім класичних ставок на нічию або перемогу однієї з команд, беттерам пропонується укладати парі. Варіантів безліч:

Тут також просто робляться ставки, тиснеш на показник коефіцієнтів і, вони додаються у купон. Залишається тільки підтвердити ставку (попередньо поповнивши баланс в особистому кабінеті):

У цій букмекерській конторі всі грошові операції проводяться через спеціальну організацію, тому вона працює прозоро і без обману. Можете не сумніватися, що виграш вам виплатять (за винятком податку 13%).

Ставки на американський футбол стратегія

В мережі є описи різних тактик ставок на НФЛ, але майже ні одна з них не показує хороших результатів. Плюс до всього, доводиться довго в усьому розбиратися, проводити розрахунки, стежити за новинами і командами. Є й більш простий варіант вийти в плюс на спортивних ставках.

Американський футбол відрізняється від інших видів спорту тим, що тут дуже часто виграють аутсайдери.

Якщо взяти статистику на останні 10 сезонів, але потенційно програшні команди вигравали у 54% випадків. Цей показник говорить про те, що частіше виграють аутсайдери, а не фаворити.

Букмекери це теж знають, тому коефіцієнти у них можуть сильно відрізнятися на обидві команди. Багато людей ніколи не ставлять на аутсайдерів, а це серйозна помилка (принаймні в НФЛ).

Щоб залишатися з хорошим прибутком, потрібно вибирати ті матчі, де пропонується більше 10 (коефіцієнт) на аутсайдера. Хоча можна брати і менш вигідні пропозиції, головне, робити це масово і не звертати увагу на програші, вони перекриються першою перемогою.

Хіба ця стратегія вигідна? Ну давайте скористаємося вище поданим прикладом і припустимо, що ви ставите за 1$.

Якщо з 10 ігор хоча б 3 виявляться виграшними, ви отримаєте 16$, при тому що витрати на ставки складуть 10$. Якщо ж 5 з 10 ставок зіграють, прибуток складе 26.5$ при тих же витратах в 10$.

У букмекерській конторі Winlinebet також приймаються ставки на американський футбол і вона також має ліцензію.

У Росії шанувальників НФЛ не так багато, але вони є, тому спортивні ставки все ж користуються попитом. Тепер ви знаєте, де їх можна зробити, на які правила спиратись і яка виграшна стратегія. Пробуйте підняти прибуток, навіть якщо не захоплюєтеся американським футболом.