Ставки на дартс

Зміст

 • Дартс – цікава гра
  • Де в Росії приймають ставки на дартс?

У чистому вигляді дартс не є видом спорту, це скоріше цікава гра, де суперники кидають дротики, намагаючись потрапити у круглу мішень.


У багатьох в дитинстві була така гра, але зараз з нею проводяться серйозні турніри, по популярності дартс не поступається деяким видам спорту. Потрапляти в ціль складно, професіонали роками для цього тренеруются.

Ставки на дартс – можливість не просто спостерігати за турнірами, але і вигравати в них гроші. Сучасний дартс з’явився в 1896 році, але ставки на нього почали приймати набагато пізніше.

Гра відрізняється динамікою, тут не втрачають часу на таймаут, а кожен кидок майстра викликає бурю емоцій у глядачів.

Дартс – цікава гра

Сьогодні проводиться багато турнірів, збирають десятки тисяч уболівальників. Проводяться чемпіонати світу, щорічно в двох версіях.

Також є популярні комерційні змагання з дартсу:

 • Grand Slam of Darts;
 • Winmau World Masters;
 • World Grand Prix;
 • World Matchplay;
 • UK Open.

Їх вважають престижними, щорічно з’їжджаються справжні професіонали з різних країн. Ставки на дартс Латвія володіють підвищеною популярністю. На чемпіонати Європи збирається все більше глядачів, отже, гра набирає обертів.

Природно, це не залишають без уваги і букмекерські контори. На дартс не відкриваються широкі лінії, так як крім загального результату не на що ставити гроші. Вітчизняні букмекери в цьому плані ще гірше, крім того, що можна поставити на переможця турніру, більше немає варіантів.

Де в Росії приймають ставки на дартс?

У нашій країні забороняються БК, які не мають спеціальної ліцензії. У беттеров залишається убогий вибір, тим не менш, ставки продовжують прийматися.

Відмінний варіант це БК 888, де дарують фрибет на 2000 рублів. Ще одна гідна контора – Winline. Але вони не зрівняються з більш популярною компанією Ліга ставок.

Організатори також роздають вітальний бонус. Перша ставка на 500 рублів дається безкоштовно:

У дартсі рідко проводяться змагання, фахівці з Ліги Ставок стежать за такими заходами і пропонують вигідні коефіцієнти. Доведеться добре розбиратися в цьому виді спорту, щоб визначити, хто може стати переможцем турніру:

Ніяка стратегія ставок на дартс не знадобиться, прогнози доводиться будувати, спираючись на різні дані. Важливу роль відіграє підготовка та стан спортсмена.

Фізична готовність до матчу і підготовка, допомагають досягти успіху. Статистику потрібно аналізувати обов’язково, а також враховувати, що тут бувають «незручні» суперники.

Враховуйте, що ставки на дартс зазвичай довгострокові. За статистикою, найчастіше виграють явні фаворити.

З основних претендентів на перемогу в цьому виді спорту, виділяються:

 • Адріан Льюисс;
 • Раймон Ван Барневилд;
 • Філ Тейлор;
 • Мікаель Ван Гервен.

Імениті спортсмени, виграють безліч турнірів. Букмекерські контори також визначають можливих переможців і виставляють на них найнижчі коефіцієнти. У будь-якому випадку вони будуть більше 2, тому їх можна вважати вигідними умовами.

Букмекерська контора 1xStavka теж має ліцензію і відкрито працює в Росії.

Ставки на дартс скоріше ставляться до можливості випробувати удачу, адже передбачити результати гри досить складно. Важливо отримувати від цього задоволення і враховувати особливості гри. Переможцем може стати і аутсайдер, таке періодично трапляється.