Ставки на Домашніх бійців

Зміст

 • Розумні ставки на футбол
  • Як визначити домашніх бійців?

До ставок на футбол, кожен беттер підходить з власною стратегією. У всіх фанатів є улюблені команди, довгоочікувані турніри, матчі і так далі.


Звичайні ставки на перемогу однієї з команд бувають занадто нудними, а якщо фаворит очевидний, то коефіцієнти будуть настільки низькими, що ставити на нього буде просто невигідно.

Ставки на «Домашніх бійців» – ще одна методика багатьох професіоналів. Що за такі бійці? Це команди, які показують чудовий результат на своєму полі, перед своїми співвітчизниками і програють по-крупному, при виїздах на чуже поле. Визначити їх не складно, достатньо заглянути в статистику.

Розумні ставки на футбол

У кожної команди свої пріоритети. Деякі клуби добре грають вдома, тому що для них це також пріоритет. Тренерський штаб робить все, щоб налаштувати гравців на перемогу. Вони також починають грати краще, коли виступають на очах своїх фанатів, у себе вдома, на рідній землі».

Подібні явища зустрічаються досить часто, але багато в чому це залежить від рівня команди. Якщо вона взагалі не виграє, то і домашнім бійцем її назвати не виходить. Але коли моральні сили і пріоритети на домашню гру виставлені правильно, на своєму полі вони виривають перемогу.

Любиш ставки на футбол? Використовуй найкращі букмекерські контори, які дозволені на території РФ.

Як правило, такі команди потрапляють в середину турнірних таблиць, їх ще називають «середнячком». Щоб почати робити ставки на такі команди, вибирайте значущі чемпіонати.

За статистикою, домашніми бійцями часто стають новачки вищої ліги. Без аналізу не можна починати, потрібно перевірити статистику останніх кількох сезонів команди. Обов’язково звертайте увагу і на те, як зіграла команда в останньому турі чемпіонату, можливо, вона набрала або навпаки підсіла.

Як визначити домашніх бійців?

Цікавий спосіб робити виграшні ставки? Основна трудність – це визначити домашніх бійців. Щоб вам було простіше це зробити, ми склали перелік факторів, за якими потрібно вибирати команди:

 • Вона повинна була по-крупному програти на виїзді. Різниця в забитих голах повинна бути як можна більше (мало не ганебним). Якщо наступна зустріч проводиться на рідному полі, потрібно ставити на такого «бійця».
 • Шукайте домашніх бійців, які уже кілька ігор поспіль зіграли з виїздом і програли. Коли вони повернуться на своє поле, мотивація і бажання перемогти зроблять свою справу.
 • Поразка від лідерів турнірів, навіть на своєму полі не таке образливе, як програш у протистоянні з командою такого ж або навіть зниженого рівня. Тому іншим середнячкам вони намагаються не програвати.
 • З’являється велика ймовірність перемоги домашнього бійця, коли у двох матчевому протистоянні, перша гра була програна за межами свого поля.
 • Навіть якщо з домашнім бійцем змагається сильна команда, шанс перемоги зростає, коли вони грають на своєму полі і матч не вирішує долю спортсменів.
 • У всіх команд бувають злети і падіння, тому потрібно постійно слідкувати за іграми і забувати про стару статистику. Втім, на що б ви не вирішили ставити, завжди доводиться стежити за реальними даними.

  Ставки на картки у футболі – ще один цікавий спосіб урізноманітнити класичний беттінг.

  Досвідчені вболівальники знають, наскільки сильно впливає розташування поля для гравців. Плюс до цього, у деяких клубів в пріоритеті гра для «своїх» фанатів. Тому деякі залежності в цьому є, головне безпомилково визначити домашнього бійця.