Ставки на флорбол

Зміст

  • Флорбол – незвичайний спорт
    • Де поставити на флорбол?

Деякі види спорту не популярні і ставки на них пропонуються лише в одиницях букмекерських контор.


Наочний тому приклад – флорбол. Цей спорт являє собою звичайний хокей, тільки проводяться ігри в закритому приміщенні, а замість шайби використовується пластиковий м’яч.

Ставки на флорбол поступово набирають популярність, так як аудиторія прихильників цього спорту поступово збільшується.

Поки вони за обсягом не зрівняються навіть зі ставками на крикет, який також не сильно популярний серед беттеров. Можливо, в майбутньому все зміниться, адже турніри з флорболу проводяться все більш масштабні.

Флорбол – незвичайний спорт

Почалася історія флорболу не так давно, але поширюється гра з величезною швидкістю. Багато беттеры з різних країн почали освоювати цей вид спорту, перетворюючи його в джерело прибутку. Це не дивно, адже молоді та незвичайні види спорту часто потрапляють в розряд найбільш перспективних.

Ставлять на флорбол беттеры з ряду причин. Матчі видовищні, вони проводяться досить часто і під ці ігри підходять майже всі стратегії.

Складно займатися аналізом і збирати статистику, вона представляється у Зміст овній формі і не завжди повністю охоплює всю ігрову індустрію.

Не починайте робити ставки на флорбол, поки досконало не вивчіть правила цієї гри і не розберетеся з Топовими командами. Їх не так багато, але ігри командні, тому доведеться розібратися ще і з складами. Від кожного члена команди залежить результат матчу.

Чим відрізняється флорбол від хокею? Крім різного спортивного інвентарю та місця проведення ігор, є і додаткові правила. Наприклад, гравці можуть зупиняти м’яч не тільки ключкою, але і ногами.

До не популярних видів спорту ставляться не серйозно, але деякі з них набирають популярність і збирають натовпи шанувальників. Флорбол теж може стати популярнішим, всі передумови до цього є.

Де поставити на флорбол?

Російським беттерам перекрили кисень єдиним реєстром. Туди безжально заносять всі букмекерські контори, так як це відноситься до азартних ігор, а вони в нашій країні заборонені. Залишилося кілька великих компаній, які отримали ліцензії, але серед них лише одна контора пропонує ставки на флорбол.

Це БК Winline, яка відома своїми щоденними експресами. Експерти кожен день пропонують добірку ігор для відкриття купона з підвищеними коефіцієнтами. Що стосується флорболу, то зараз вони приймаються на популярні турніри:

В цілому, контора Винлайн нічим не відрізняється від конкурентів. Тут не дарують бонуси і, немає якихось незвичайних типів ставок. Але для флорболу доступні додаткові ставки з форою, на тотал і фаворита:

Вибирайте будь-які результати, можете спиратися на популярні стратегії. У купони додаються будь-які прогнози, відкривати экспресс по них не обов’язково, можна окремо вказати суму ставки:

З Winline на ставках заробляють не тільки в інтернеті. Компанія відкрила безліч філіалів в Росії, їх можна відвідати з паспортом і також поставити гроші на улюблену команду.

Ліга ставок – букмекерська контора, де теж доступно багато видів ставок і є вітальний бонус за реєстрацію.

Професіонали, які роблять ставки на флорбол спираються не тільки на статистику. Вони аналізують всю доступну інформацію і розглядають кожного гравця окремо, щоб вибудувати загальна думка про команду. У всьому цьому зможе розібратися тільки справжній шанувальник флорболу, подивіться пару ігор, це цікаво.