Ставки на картки у футболі

Зміст

  • Ставки на жовті картки
    • Стратегія ставок на картки
    • Де приймають ставки на кутові і жовті картки?

Букмекерські контори пропонують ставити гроші на спортивні заходи, при цьому, приймаються гроші не тільки на перемогу протиборчих сторін.


Додатково клієнтам пропонують ставити на тотали, кількість зіграних поєдинків і багато іншого. Приймаються навіть ставки на штрафні картки.

Ставки на картки у футболі для деяких користувачів є основним видом результатів. Є категорія беттеров, які укладають такі парі. Чому? Тому що коефіцієнти на такі прогнози завжди високі. Однак, передбачити, скільки штрафів буде видано за гру, не так просто.

Ставки на жовті картки

Для футбольних фанатів надається найбільш детальна статистика і найбільш широка лінія.

Букмекери пропонують робити ставки практично на все, в тому числі і червоні з жовтими картки. Нерідко беттеры ставлять на видалення, парі полягають в основному, для найбільш очікуваних матчів.

У букмекерів система розрахунку шансу карток сильно відрізняється. Хтось просто порівнює попереднє гри команд, хтось привласнює картками окуляри, деякі спираються тільки на суддівський склад.

Є БК, в яких пропонується не просто вгадати кількість карток, але і зробити ставку на певному проміжку гри або на тотал карток.

22 ради за ставками на футбол допоможуть вам правильно робити ставки і частіше вигравати.

Робити ставки на картки складно, доводиться аналізувати багато даних і йти на серйозні ризики. Вони виправдовуються солідними виплатами, але без прогнозу тут робити нічого.

Стратегія ставок на картки

Немає унікальної методики ставок на картки, яка б гарантувала виграш. Тут потрібен індивідуальний підхід до кожної гри. Природно, потрібно перевіряти статистику команд та ігор з тими ж суддями. Це допомагає отримати загальну картину про майбутню подію.

Ще один важливий фактор – це рівень гри. Напружені матчі, від яких залежить майбутнє команди, набагато частіше супроводжуються жовтими картками.

Яскравим прикладом ігор, в яких точно будуть лунати картки – це матчі Манчестер і Ліверпуль, Реал і Барселона. Крім цього, потрібно вибирати ліги, де найчастіше порушуються правила. Наприклад, першості Іспанії, Бразилії, Італії та Голландії, займають перше місце.

За статистикою, першості Швеції відрізняються найрідкіснішою видачею карток.

В інтернеті є багато сайтів, які представляють статистику футбольних матчів. Окремо ведеться статистика по суддям і отриманим картками командами. Проаналізуйте хоча б 5 останніх матчів, буде набагато краще, якщо ви досвідчений фанат.

Де приймають ставки на кутові і жовті картки?

По-перше, не всі букмекерські контори приймають такі ставки. По-друге, зараз у букмекерів великі проблеми у сфері Рунета.

Їх ресурси потрапляють до реєстру і стають недоступними. Не можна намагатися обійти реєстру і користуватися проксі. Що ж тоді робити? Обирати ліцензовані БК.

Букмекерська контора 888 володіє необхідною ліцензією, щоб надавати послуги на території РФ. Це важливий момент, але є й інша причина скористатися послугами контори – це вітальний бонус у вигляді безкоштовної ставки на 2000 рублів:

Якщо ви поставите бонусні гроші і виграєте, профіт залишиться на вашому рахунку. Робити ставки на картки у футболі легко, спочатку потрібно вибрати вид спорту, а потім визначитися з матчем:

На 888 є такі види ставок, яких немає в інших букмекерських конторах. На картки тут теж можна ставити, причому не тільки на певну команду:

Букмекери використовують хитрі схеми при розрахунку коефіцієнтів, вже по них стає зрозуміло, яка команда з більшою ймовірністю може заслужити штрафи.

Крім ставок на жовті картки, доступні парі на багато іншого. Починаючи з того, на яких хвилинах будуть кутові, закінчуючи смертю таймів по окремо.

У Росії офіційно дозволено ще кілька букмекерських контор, це Liga Stavok, Winline і 1xStavka.

Ставки на червоні картки нічим не відрізняються. Щоб вигравати частіше, доводиться щільно займатися аналізом і користуватися статистичними даними. Виділяйте команди, які ведуть агресивну манеру гри і, робіть ставки кожного разу, коли вони виходять на поле.