Ставки на кіберспорт

Зміст

 • Де поставити гроші на кіберспорт?
  • Ставки на DOTA2 і CS:GO

Сучасні технології міцно входять в наше повсякденне життя, а любителі букмекерських контор вже помічають, що на багатьох сайтах приймаються ставки на віртуальний спорт.


Це новий напрямок, який нітрохи не гірше реальних ігор. Причому приймаються ставки не тільки на футбол або баскетбол, але і на гравців у комп’ютерні ігри (наприклад, Dota і CS).

Ставки на кіберспорт може використовувати кожен, достатньо зареєструватися на сайтах відповідних букмекерів.

За останні кілька років ця ніша сильно розвинулася, тому все частіше зустрічаються БК з можливістю ставок на кіберспорт, причому деякі ігри не розігруються людьми, створюється віртуальна копія команди і проводиться матч.

Де поставити гроші на кіберспорт?

Якщо ви хочете зробити ставки на футбол, баскетбол або теніс, то вам підійде ligastavok. В ній є розділ «Е-спорт», де вже додано багато спортсменів і команд, між якими постійно проводяться змагання:

В ньому ви знайдете підкатегорії, за різними комп’ютерних ігор і чемпіонатів. Хто не знає, з ним проводиться багато змагань, тільки справжні шанувальники знають ніки і імена Топових гравців:

Ставки на кіберспорт КС ГО найпопулярніші, а тут доступні чемпіонати по різним країнам, групам і організаціям. Приймаються ставки на кіберспорт в рублях, в цій же валюті потім виплачуються виграші.

Щоб зробити ставку, достатньо натиснути на коефіцієнт і потім оплатити купон:

Відрізняється Ліга ставок від інших букмекерських контор зі ставками на кіберспорт тим, що тут широкі лінії.

Крім ставки на перемогу одного з спортсменів, можна натиснути стрілку і вибрати з доступних парі (скільки часу триватиме гра, з яким рахунком виграє один з учасників, хто стане переможцем у раундах):

Ставки на кіберспорт Dota теж тут приймаються, а поповнювати баланс відразу не доведеться.Букмекер пропонує бездепозітний бонус всім, хто пройде реєстрацію і виконає верифікацію.

Він становить 500 рублів, їх ви зможете поставити на свого кумира і якщо виграєте, профіт вам зарахують на основний баланс (можна виводити):

Якщо ви коли-небудь робили звичайні спортивні ставки, то швидко розберетеся, як це робиться в кіберспорті. Гра не справжня, а от гроші за правильну ставку приходять реальні. На БК ligastavok завжди багато подій і коефіцієнти високі, тому раджу користуватися саме цією БК.

Ставки на DOTA2 і CS:GO

Любителі сучасних комп’ютерних ігор теж можуть робити ставки. Зараз в таких популярних іграх як Warcraft і Counter Strike є свої професіонали, які навіть виступають на чемпіонатах.

Природно, у них є свої фанати, які не пропускають ні одну велику гру свого кумира.

Щоб робити ставки в даних іграх, використовуйте наступні сервіси:

 • Dota2lounge.com – найпопулярніший проект для ставок у грі Dota 2. Раніше він був єдиним місцем, де взагалі приймалися ставки. Російська мова тут є, а за іграми можна стежити прямо на сайті. Ось тільки з адміністрацією тут поспілкуватися не вийде і виграші, частенько затримують.
 • 888 ru – букмекерська контора з ліцензією для роботи в Росії. У списках доступних видів спорту нерідко з’являються комп’ютерні ігри. Використовуються всі Топові ігри, а за реєстрацію гравцям дають 2000 рублів на фрибет. Зробіть першу ставку без депозиту, Dota і CS Go, тут доступні.
 • Csgolounge.com – аналогічний сайт, тільки вже для ставок в CS:GO. Інтерфейс нічим не відрізняється, російська мова теж є. Зручно, що можна поставити гроші на те, хто стане чемпіоном у певному турнірі. Виплати теж нерідко затримують, зате сайт підтримує будь-плеєри, тому зручно стежити за іграми.
 • Dota2wage.com величезною популярністю ця БК не має, але вона якісна. Низька популярність є головною причиною того, що тут скачуть коефіцієнти. Іноді вони змінюються прямо на очах, приймаються ставки на гравців Dota 2.
 • Dota2bestyolo.com – з назви вже зрозуміло, для якої гри створена дана БК. Хоч популярність у сайту не висока, він володіє масою переваг. Російська мова є, можна ставити гроші на чемпіонів турнірів, ставки приймаються речами (в тому числі і на CS:GO), приймаються великі ставки і транслюються гри.
 • Dota2.vpgame.com – у порівнянні з аналогами, це молодий сайт, але він швидко розвивається. Створили його китайці, але російська мова присутня. Користувачам пропонується багато різних можливостей, починаючи з того, що можна відкривати до 4х ставок на один матч, закінчуючи використанням внутрішньої валюти.
 • Якщо ви справжній цінитель кіберспорту, вам точно знадобляться дані сайти. Навіть якщо поставити невеликі гроші на улюбленого гравця, азарт виростає і стає набагато цікавіше стежити за змаганням.

  Всім любителям звичайних спортивних ставок ми рекомендуємо використовувати http://workion.ru/luchshie-bukmekerskie-kontory.html.

  Гроші у сфері кіберспорту крутяться серйозні, достатньо подивитися на призові місця в популярних турнірах. Тих, хто ставить на серйозних гравців, теж вистачає, тому і букмекери можуть заплатити вам велику суму, в разі правильного прогнозу.

  Не забувайте тільки, що потрібно аналізувати всіх гравців, а не сліпо вірити, що ваш кумир буде кращим.