Ставки на крикет в інтернеті

Зміст

  • Став і вигравай на крикеті
    • Крикет ставки лайв

Досвідчені користувачі букмекерських контор знають, що ставки на крикет пропонуються майже всіма компаніями.


Цей спорт відрізняється від інших тим, що тут правила постійно змінюються в залежності від типу змагань. Розібратися в них і так важко, а вони ще й змінюються, тому ставки потрібно робити з розумом.

Ставки на крикет в інтернеті складні з-за правил. Гравці можуть показувати кращі результати в одних змаганнях і ставати аутсайдерами в інших.

Багато чого ще потрібно враховувати, щоб ставки не виявилися програшними. Але в будь-якому випадку, можливість виграти пристойну суму залишається.

Став і вигравай на крикеті

Проводиться крикет в декількох форматах. Більша частина гравців пристосована відразу до кожного з них, але по-різному. Беттер зобов’язаний враховувати купу нюансів, без цього неможливо побудувати вірний прогноз.

Кращий приклад нюансів – це спортсмени з Індії частіше програють на виїздах в далекі країни (у них відскік м’яча порівняно нижче). Плюс до всього, кліматичні умови в різних країнах відрізняються. Якщо брати в загальному, то Австралійські спортсмени є універсальними.

На жаль, крикет займає одне з перших місць за кількістю договірних матчів.

Починаючи вивчати особливості ставок на крикет, потрібно звертати увагу на поведінку спортсменів при тих чи інших обставинах. Як вони переносять переїзди, зміна клімату, зміну формату правил та багато іншого. У всьому цьому допомагає розібратися статистика.

Крикет відноситься до командних видів спорту, але успіх залежить від індивідуальних дій кожного учасника. Кожен здатний видати що-небудь незвичайне і переломити хід змагань. Важливо розбиратися в таких спортсменів і робити правильні ставки, враховуючи склади команд.

Крикет ставки лайв

На сьогоднішній день, деякі букмекерські контори недоступні. Реєстр заборонених сайтів «поглинає» їх, залишаються тільки великі компанії, у яких є реальні пункти прийому ставок і необхідні ліцензії.

У їх число входить Winline, пропонуючи ставки на крикет в різних країнах (Латвія, Австралія тощо).

Серед дозволених БК перші місця за популярністю також займає Ліга ставок.

На Винлайн зручно робити ставки, а всі транзакції тут проходять через спеціальну організацію ЦУПИС. Це гарантує повну прозорість і високу безпеку. Після реєстрації і верифікації профілю, можна вибирати матчі з крикету:

В режимі LIVE через кілька годин буде доступно 2 гри. Можна заздалегідь зробити ставки або дочекатися онлайн трансляції. Щоб додати свої ставки, досить натиснути на коефіцієнти під стовпцями перемоги однієї з команд.

Вони миттєво потрапляють в купон:

Також ви можете подивитися доступні в матчі БК 1xStavka. Іноді тут з’являються додаткові парі, в яких можна поставити гроші на:

  • тотал рангів;
  • звичайний тотал;
  • кращого гравця;
  • кращого бомбардира;
  • краще партнерство.

Не можна ставити гроші, якщо немає впевненості в результаті, інакше це перетворюється на лотерею. Хоча більшість клієнтів БК, відкривають ставки на улюблені команди, їм не хочеться нічого вираховувати.

Але є й ті, хто підходить до справи професійно. У кожного своя стратегія ставок на крикет, вироблена за рахунок досвіду. Універсальних технік не існує, потрібно аналізувати команди, збирати статистику і на основі цього будувати прогнози.

Якщо ви добре розбираєтеся в спорті, спробуйте заробіток на продажу спортивних прогнозів.

Крикет гра складна, але дуже цікава. В Англії найбільше шанувальників цього виду спорту, але він поширюється і на інші держави. Вітчизняні букмекерські контори приймають ставки на крикет, а спостерігати за подіями можна по телебаченню або через інтернет.