Ставки на політику в букмекерських конторах

Зміст

  • Росія – ставки на політику набирають популярність
    • Де ставити гроші на політику?

Можливостей у користувачів інтернету стає все більше, постійно вигадується щось нове.


Не так давно в Лондоні пройшла конференція, присвячена ставками на неспортивні заходи. Динаміка їх розвитку б’є всі рекорди, людям подобається лоскотати собі нерви, ризикуючи реальними грошима.

Ставки на політику стали окремою розмовою, так як вони знаходять велику популярність.

Глава однієї з найбільш відомих зарубіжних БК заявив, що раніше такі ставки додавалися лише для збільшення лінії, зараз же їх додають усвідомлено. Користувачам букмекерських послуг подобається робити ставки у сфері політики.

Росія – ставки на політику набирають популярність

На даний момент, політичні ставки не поступаються деяким видам спорту. Наприклад, з однаковою частотою наші співвітчизники ставлять гроші на гольф, регбі, автоспорт і політику.

Якийсь поштовх у цій ніші стався, коли Британія виходила з ЄС. За напруженными політичними дебатами спостерігав увесь світ, незважаючи на збіг за часом з Євро 2016..

Аналітики відзначають, що ринок був унікальним, ніхто з експертів не міг точно передбачити, за що проголосують виборці. Більша частина ставок були зроблені на користь того, що Великобританія залишиться в союзі з Європою, але виборці обрали інший шлях.

Підвищена активність спостерігається і в цьому році. Зовсім скоро в Америці зміниться президент, а це серйозна подія.

Букмекери вже прийняли величезну кількість ставок, коефіцієнти продовжують змінюватися разом з успіхами кандидатів. Той самий Дональд Трамп був очевидним аутсайдером, але покращив свої шанси на 40%.

Професіонали почали жартувати. Після прийому ставок на вихід Британії з ЄС і президентів Америки, можна сміливо відкривати лінію на прогнозування кінця світу.

Передвиборчі дебати привертають увагу. Цікавий випадок був зафіксований великої букмекерською конторою. Один з її клієнтів може виграти 100 000 фунтів, якщо Трамп стане президентом. Він зробив пару ставок в різний час, коли ще Дональд був аутсайдером.

Де ставити гроші на політику?

Ви теж можете зробити ставку на різні події у світовій політиці. Букмекерські контори в Росії переживають важкий час, їх забороняють, а сайти потрапляють до реєстру. Лише небагатьом вдалося отримати ліцензію, заплативши за це величезні гроші.

БК Ліга ставок залишається на плаву, причому новачкам тут дається бонус:

За проходження звичайної реєстрації, можна робити безкоштовну ставку на 500 рублів. У разі виграшу, весь профіт нараховується на основний баланс. На політику тут приймаються ставки на даний момент доступні наступні події:

Як вже говорилося, вибори в США стали гучною подією для беттеров. Прямо зараз можна поставити гроші на одного з кандидатів (лідирує Клінтон):

Якісні контори завжди пропонують додаткові події для розширення лінії. Так, у зв’язку з підвищеним інтересом до виборів в Америці, додали ще пару парі:

Зробіть власний прогноз і поставте хоча б бонусні кошти. Ніхто не знає, чим закінчаться вибори, але шанс виграти солідні гроші у кожного є.

Дивись, де поставити гроші на спорт. У Росії доступна не одна букмекерська контора.

Політика постійно готує для нас сюрпризи, а якщо ви добре в ній розбирається, то чому не спробувати удачу. Коефіцієнти в цій ніші високі, а змінюється все за лічені дні. Слідкуйте за новинами, аналізуйте дії глав держав і виборців, робіть виграшні ставки.