Ставки на регбі в Росії

Зміст

 • Чому саме ставки на регбі?
  • Особливості ставок на регбі
  • Стратегія ставок на регбі

Тоталізатор може швидко примножити невеликий капітал, якщо правильно обрати вид спорту і навчитися будувати прогнози.


Більшість клієнтів букмекерських контор, звикли ставити на футбол, баскетбол та інші популярні види спорту. Але ж є й інші напрямки для ставок, не менш прибуткові.

Ставки на регбі в Росії мало популярні, тим не менш, ними теж користуються. Вітчизняні контори пропонують широкі лінії на цей видовищний вид спорту.

Якщо ви ніколи не спостерігали жодної гри, обов’язково це зробіть. Нокаути, жорсткі зіткнення і багато іншого тут постійно трапляються.

Чому саме ставки на регбі?

Тому що це видовищно, цікаво і захоплююче. Матчі проходять за 80 хвилин у два рівних тайму. Проводиться гра на спеціальному полі, і зі спеціальним м’ячем. В Америці набагато більше шанувальників регбі, у нас же ніхто не знає і прізвища, членів російської збірної.

Команди ведуть запеклу боротьбу, щоб м’яч торкнувся території супротивників. Крім цього, очки дають за удари по воротах і штрафи.

Переміщення м’яча допускається будь-якими кінцівками, тому в регбі часто бувають цікаві моменти. Головний фактор для гравця – це його фізичний стан і витривалість.

Майже всі букмекерські контори в Росії (які зараз можна), приймають ставки на регбі.

Їх не так багато, всього 4:

 • Liga Stavok (доступні ставки на регбі союз);
 • 888;
 • Winline;
 • 1xStavka.

У перших двох надається безкоштовно ставка кожному новачкові, на суму від 500 до 2000 рублів. Починайте без вкладень, спробуйте поставити на регбі, але якщо ви налаштовані серйозно, то краще дізнатися більше про цей вид спорту.

Особливості ставок на регбі

У всіх командних видах спорту важливим моментом є окрема підготовка кожного гравця. Тут, як і у футболі, є свої фаворити, за чиїм життям потрібно стежити, щоб точно знати, чи зможуть вони проявити себе у всій красі.

Вплив на гру впливає і погода. У звичайних умовах гравці влаштовують активну бій, а от після дощу, з’являються деякі труднощі.

Незвичайна форма м’яча може зіграти злий жарт. Навіть зі штрафного не завжди вдається вдало пробити. Крім цього, гравці намагаються грати обережніше, так як на мокрій траві простіше отримати травму.

Без перегляду матчів гри в регбі точно не вийде скласти грамотний прогноз. Потрібно в’їхати в процес, ознайомитися з правилами, підводними каменями і набратися досвіду. У чому аналітикам допомагає статистика травмувань, окремих гравців, особистих зустрічей і інші дані.

Обов’язково звертайте увагу на «великі» виграші. На перемогу кращих команд ніколи не встановлюються високі коефіцієнти, але є і ті склади, які просунулися по турнірних сходах, частково, за рахунок удачі.

Стратегія ставок на регбі

Застосовувати в регбі можна стратегії з інших видів спорту. Це командна гра з певними правилами, багато в чому вона схожа з тим же футболом.

Лінії букмекерами пропонуються широкі, але вибирати матчі потрібно ретельно. Якісна методика ставок починається з вибору ліги або чемпіонату.

У регбі найкраще ставити на:

 • світовий чемпіонат. Він проводиться кожні 4 роки і в ньому беруть участь кращі з кращих. Основна перевага, це максимальні коефіцієнти;
 • щорічний європейський кубок. У ньому беруть участь 24 команди з Європи, завжди надаються додаткові події;
 • кубок шести націй, також проводиться щорічно, де беруть участь кращі збірні команди. У ЗМІ ця подія завжди висвітлюється, що допомагає беттерам визначитися зі ставками.

Є додаткові види цього спорту. Багатьох цікавлять регбі юніон ставки, пляжний регбі, жіночі змагання і так далі. На жаль, букмекери не завжди пропонують всі різновиди гри.

Стратегія ставок на спорт Value Betting підходить і для шанувальників регбі, застосовуйте хитру методику, вигравайте частіше.

Ставки на регбі Латвія, Росія, США та багато інших країн дозволяють робити. Скрізь свої правила, а нашим співвітчизникам зараз доводиться вибирати з невеликої кількості доступних БК. Але офіційних контор цілком достатньо, коефіцієнти в них нормальні.