Ставки на волейбол в інтернеті

Зміст

 • Ставки на спорт: волейбол
  • Як і де зробити ставки на волейбол?
  • Проста стратегія ставок на волейбол

У кожного виду спорту є купа шанувальників, однак деякі з них менш або більш популярні в окремих країнах.


Приміром, в Росії більше інтересу проявляється до футболу або хокею, але і волейбол займає не останню сходинку. А якщо ви хоч трохи розбираєтеся в ньому, можете заробляти гроші на букмекерах.

Ставки на волейбол в інтернеті – реальна можливість підняти пристойну суму. Змагання з цього виду спорту проводяться постійно, вони цікаві для певної цільової аудиторії. Єдиний мінус, зараз позакривали всі віртуальні БК, однак ми розповімо, де ставки ще приймаються.

Ставки на спорт: волейбол

Як і в будь-якому іншому виді спорту, тут важливу роль грає правильний аналіз статистики.

Перед тим як поставити гроші, потрібно подивитися результати останніх 10 ігор команди. Статистику необхідно розглядати з урахуванням різних даних, наприклад, як команда грає вдома і на виїзді.

У турнірах з волейболу на позицію команди впливають не тільки очки, але і кількість виграшних партій. Тому часто буває так, що команді залишається трохи дотягнути і за рахунок мотивації, вони беруть хоча б пару партій. А ось супротивник, якщо для нього немає різниці в окулярах, може навпаки грати розслаблено.

Початківець беттер повинен добре розбиратися в спорті і ставках.

На волейбол пропонуються наступні види ставок:

 • ставки на перемогу однієї з команд;
 • тотал;
 • фора;
 • досягнення турнірного місця;
 • переможець певного сету;
 • підсумковий рахунок в сеті;
 • ставки на волейбол в лайв;
 • наздоганяння.

Жіночий волейбол набагато популярнішим чоловічого. Аналітики стверджують, що передбачити результат ігор досить складно, команди непередбачувані.

Тому, необхідно бути максимально уважним, при вчиненні ставок. Не у всіх букмекерських конторах працюють досвідчені аналітики з волейболу, що надає фору беттерам.

Як і де зробити ставки на волейбол?

Більшість букмекерських сайтів потрапили до реєстру, що засмутило багатьох беттеров. Це не проблема, в Росії є організація ЦУПИС, яка займається регулюванням букмекерського бізнесу.

Через неї працює декілька компаній, їх сайти завжди доступні, тому можна робити ставки на волейбол, не виходячи з дому.

Залишилося не так багато букмекерів, так як отримати ліцензію важко. Тому, зараз в РФ працюють тільки самі великі контори, у яких розкидано багато реальних офісів по нашій неосяжній Батьківщині:

 • Liga Stavok.
 • 888.
 • Winline.
 • 1xStavka.
 • У деяких лунають бонуси за реєстрацію, десь пропонуються підвищені коефіцієнти і так далі. Найголовніше, що букмекери працюють офіційно. Робити ставки на їх сайтах легко, спочатку потрібно вибрати лінію:

  Потім відкривається список найближчих ігор, де представлені коефіцієнти для основних видів ставок:

  Беттер тисне на коефіцієнти під результатом (можна натиснути на стрілочку і вибрати парі), після чого наповнюється купон. Залишається тільки вказати суму ставки:

  Інтерфейс дещо відрізняється, в залежності від обраної контори, але дії потрібно виконувати аналогічні. У кілька кліків приймаються гроші, а якщо прогноз виявиться вірним, не сумнівайтеся, що вам виплатять виграш.

  Проста стратегія ставок на волейбол

  Якими тільки тактиками не радять користуватися шанувальників волейболу. Деякі навіть описують Мартінгейла, техніка відмінна, але недостатньо продумана. Потрібно вибирати методики, які підходять під обраний вид спорту. Є одна проста і дієва стратегія.

  Спочатку потрібно навчитися визначати явних фаворитів і аутсайдерів. Після розрахунку математичного сподівання, перевірки статистики та думки експертів, робиться ставка тотал.

  Давайте уявимо, що фаворит переможе поспіль в 2х партіях, набираючи за них по 25 очок. Команда аутсайдер набере по 19 очок в кожну партію.

  Проводимо найпростіші розрахунки– 25*2+19*2=88. Це грубі припущення, але ймовірність того, що буде тотал менше 88 досить висока. Ставка виходить ризикованою, але коефіцієнти точно будуть високими. Якщо боїтеся програти, підвищуйте значення тотала, проте коефіцієнти будуть знижені.

  Рекомендуємо нашим читачам ставки на футбол, на них теж виграють непогані гроші.

  Безпрограшні ставки на волейбол укладати не вийде, завжди є ризик програшу. Тому, необхідно намагатися займатися аналізом і застосовувати хитрі методики.