Ставки на змішані єдиноборства

Зміст

  • Змішані єдиноборства UFC, ставки на спорт
    • Як робити ставки на спорт змішані єдиноборства онлайн?

Найбільш видовищний вид спорту, який притягує увагу сильної половини людства – це змішані єдиноборства.


Бої в рингу і клітці проводять різні організації, з найбільш популярних виділяються MMA і UFC. Прихильники таких змагань активно спостерігають за боями і ставлять гроші на бійців.

Ставки на змішані єдиноборства приймаються у багатьох букмекерських конторах, але зараз вони заносяться до реєстру заборонених сайтів.

Користуватися можна тільки ліцензованими БК, про одну з них ви дізнаєтеся з цієї статті. Така можливість лише розвине азарт, вболіваєш не тільки за перемогу улюбленого бійця, але і хочеш отримати прибуток.

Змішані єдиноборства UFC, ставки на спорт

У боях без правил» стикаються представники різних шкіл і види бойових мистецтв. Тонкі рукавички з відкритими пальцями дозволяють наносити нищівні удари, на відміну від боксерських рукавичок. До того ж доступні багато інші удари, що і робить спорт таким видовищним.

Букмекери пропонують послуги і фанатам з інших видів спорту, наприклад, ставки на бейсбол.

Основні типи ставок у змішаних єдиноборствах – це перемога одного з бійців.

Крім цього, полягають парі на різні результати:

  • буде нокаут (технічний нокаут);
  • в якому раунді завершиться бій;
  • буде добровільна здача;
  • дійде бій до судових записок;
  • технічна нічия, дискваліфікація.

Правила в змішаних єдиноборствах залежать від того, яка організація їх проводить. Також, може змінюватися регламент бою (кількість раундів, час їх проведення). Все це потрібно враховувати при виборі змагання.

Як і в будь-якому іншому виді спорту, тут важливо стежити за актуальною інформацією і використовувати знання. Оцінюйте переваги бійців, їх недоліки, вивчайте статистику, відстежуйте новини і шукайте думка експертів. Передбачити результат бою буває важко, коли стикаються бійці зі схожими даними.

Як робити ставки на спорт змішані єдиноборства онлайн?

Для початку необхідно вибрати якісну букмекерську контору. Варіантів не так багато, так як ліцензією для надання послуг в РФ володіють лише деякі команди.

Ліга ставок сертифікована, у ній все по-чесному, виплати гарантовані (за рахунок спеціального фонду), а новачкам дають фрибет на 500 рублів:

Ставки на змішані єдиноборства ця букмекерська контора приймає постійно. Бої титульних бійців проводяться не так часто, але ставити завжди є на кого.

Після звичайної реєстрації, верифікації та поповнення балансу, перейдіть до потрібного виду спорту і вибирайте події:

Як бачите, в більшості випадків пропонуються майже однакові коефіцієнти. Пов’язано це з непередбачуваністю результатів. Всього один точний удар може вирішити результат бою.

Натиснувши на коефіцієнт під стовпцем 1 або 2, ставка додається купон, де вказується сума:

Все просто, а ставити можна і відразу на кілька спортсменів. Також ця БК приймає ставки на інші види спорту. Якщо вдасться виграти, гроші отримаєте тим же способом, що використовували при поповненні рахунку.

Ставки на американський футбол не менш цікаві, це теж силовий видовищний спорт.

Шанувальників змішаних єдиноборств вистачає, тому ставки на цей спорт привертають увагу великої аудиторії. Підсилюйте азарт від бійцівських змагань і пам’ятайте, що передбачити результат «битви» часом нереально.