Сторінка на Фейсбуці видалена, як відновити?

З соціальними мережами нерідко виникають проблеми. Людей зламують, блокують за порушення правил, а деякі самі видаляють свої сторінки, після чого хочуть відновити до них доступ.


Зробити це завжди можна, головне знати, як звернутися за допомогою в технічну підтримку.

Ми вже розповідали, як видалити сторінку на Фейсбук. Після виконання необхідних дій, профіль або деактивується, або стирається.

Сторінка на Фейсбуці видалена, як відновити? У деяких випадках, зробити це вже неможливо, якщо використовувалася функція повного видалення.

Відновлення сторінки Фейсбук

Коли люди добровільно видаляють профіль і проходить 2 тижні, інформація повністю стирається, повернути акаунт вже не вийде. Якщо сторінка була заблокована адміністрацією, її зламали або ви просто її деактивували, необхідно звернутися до представників Facebook.

Як і на інших сайтах, тут є технічна підтримка, що вирішує будь-які проблеми користувачів. Звернутися в неї можна за цим посиланням: https://www.facebook.com/help/contact/164405897002583?show_form=pages_bug

Щоб отримати допомогу, потрібно вказати адресу своєї сторінки (попросіть його відправити ваших друзів). Також потрібно детально описати ситуацію, за якої ви втратили доступ до профілю:

Постарайтеся розповісти все, як є, якщо порушили правила, скажіть, що готові виправитися.

Якщо є якісь докази, що ви не причому або інші підтверджуючі документи, завантажуйте їх через форму додавання файлів. Після натискання кнопки «Відправити», має з’явитися таке повідомлення:

На відміну від багатьох популярних сервісів (Google), на Facebook цілком реально відновити свою сторінку. Навіть якщо неодноразово порушувалися правила, можна зняти обмеження. Ну а якщо сторінка видалена на Фейсбук власноруч, доведеться створювати заново.

Коли відновите сторінку, обов’язково спробуйте заробіток на Facebook. Це відмінний варіант підробітку, що не вимагає вкладень.

Не панікуйте, якщо увійшовши у свій обліковий запис, ви бачите «Сторінка на Фейсбуці видалена». Швидше за все, хтось спробував стерти профіль, але поки не пройшло 14 днів, все легко повертається. Головне вчасно написати в технічну підтримку і докладно все описати, інакше допомогти вам не зможуть.