Стратегія для бінарних опціонів — Дві свічки

Зміст

  • Опис стратегії – Дві свічки
    • Вдосконалення управління фінансами

При аналізі графіків котирувань досвідченими трейдерами було виявлено, що ймовірність закриття свічки з підвищенням вартості складе 70%, якщо попередня свічка закрилася аналогічно.


Це пояснюється короткостроковій або довгостроковій інерцією трендів. Зміна вартості в якому-небудь напрямі зазвичай триває деякий час.

Застосування знання цієї закономірності і знайшло відображення в моїй системі торгівлі, за допомогою якої я за рік збільшив свій депозит на 2000%. Для використання системи потрібно завантажити індикатори і шаблон торгової системи.

Опис стратегії – Дві свічки

При закритті свічки спрямованої вгору (бичачої) я купую опціон на підвищення вартості:

При закритті свічки спрямованої вниз (ведмежою), я купую опціон на зниження вартості:

Якщо свічка заривається в нуль (свічка-додж), я купую опціон, зворотний спрямованості свічки, що передує свічці-додж:

Застосовувані терміни експірації

Я аналізую котирування за допомогою програми MT4 або ресурсу tradingview.com, а для торгівлі користуюся послугами брокера Binomo.

В його інтерфейсі є «Бінарні» і «Турбоопционы». При аналізі котирувань з таймфрейм, встановленим за кодом М5, я торгую турбоопционами, вибираючи час експірації 300 секунд. При аналізі котирувань з таймфрейм Н1 я торгую «Бінарними опціонами» з часом експірації 60 хвилин.

Щільність укладання угод

Добова щільність укладання угод при роботі з одним активом коливається в діапазоні від 24 до 288. Угоди оформляються при кожному відкритті свічки, т. к. прогноз з імовірністю 70% вже зроблено.

Отримуючи дохід від кожної угоди 70-92%, щодоби я заробляю значні суми. Вище я згадував, що, діючи за цією системою, я без особливих зусиль наростив торговий депозит до 2000%.

Вдосконалення управління фінансами

Прибутковість стратегії і стабільність в прогнозах дозволяють покривати збитки 30% угод, не стали успішними, і працювати на прибуток. Однак є спосіб, що дозволяє доповнити систему і збільшити прибуток.

Якщо угода закривається в збиток, ймовірність отримання прибутку на наступній угоді зростає, а значить, відповідно, збільшувати її розмір.

Діючи за принципом «негативний результат – теж результат», можна досягти більшого прибутку, компенсуючи збитки за рахунок угод, розміри яких перевищують звичайні.

У цьому випадку актуальне питання заощадження торгового депозиту при його невеликому розмірі. Спочатку потрібно використовувати невеликі розміри лотів, щоб у разі необхідності можна було збільшувати розміри угод 3-4 рази поспіль.

У виняткових випадках (у мене така ситуація була 1 раз) може знадобитися збільшення розміру лота і в більшій кількості угод підряд. Завдяки малим розмірам перших угод і збільшення розміру наступних навіть таку ситуацію можна звернути собі на користь.

Саме для таких ситуацій я і вибрав брокерську компанію «Биномо», найменший можливий розмір угоди становить у неї всього один долар, а найменший допустимий депозит – десять доларів. Такі розміри угод і депозиту посильні для більшості новачків.

Почавши з операцій в 1 долар і зіткнувшись з необхідністю збільшення розміру угоди, початківець трейдер, використовуючи резерви торгового депозиту, буде впевнено підвищувати їх, поки не отримає прибуток.

Ситуації, при яких полягають збиткові угоди, становлять 30%, а використання тактики подвоєння розміру угоди, наступного за збитковою, дозволить використовувати з користю навіть їх.