Стратегія для опціонів — Всередині кордону

Бінарні опціони цілком реально перетворити в джерело стабільного прибутку.


Початківцям трейдерам потрібно зрозуміти, що зробити це без певних знань не вийде, а щоб дохід був 100%, необхідно використовувати стратегії. Зараз придумано багато різних стратегій для даного інструменту торгівлі, ми поділимося однієї з них.

Стратегія для опціонів «Всередині кордону», про яку ми зараз розповімо, давно застосовується досвідченими трейдерами.

Ніяких складних розрахунків робити не потрібно, завдяки радників, знаходиться актив і визначається час відкриття опціону. Пропонуємо вам ознайомитися з докладною інструкцією, щоб швидко у всьому розібратися.

Як торгувати опціонами всередині кордону?

Даний тип опціонів пропонується не всіма брокерами. На 24Option він є, тому для прикладу ми будемо використовувати саме цю компанію.

Суть полягає у відкритті опціонів із зазначенням кордону, через яку точно не пройде графік. Простіше кажучи, вам потрібно задати значення, наприклад, що графік не підніметься вище 10 пунктів і ставити гроші.

Початківцям трейдерам ми рекомендуємо навчитися заробляти 1000$ на бінарних опціонах, за спеціальною стратегії.

Щоб вибрати валютну пару і зробити правильний прогноз, необхідно скористатися сервісом Investing.com. На ньому в режимі реального часу відображається багато корисної інформації. Спочатку необхідно перейти до технічного аналізу Форекса:

У таблиці необхідно знайти валютну пару, в якій не передбачається змін найближчим часом:

З валютою ми визначилися, тепер потрібно подивитися останні новини фінансового ринку, щоб переконатися, що курси дійсно не будуть змінюватися. Для цього переходимо в економічний календар:

Потрібно переконатися, що вибрані валюти з нашої пари не фігурують в останніх новинах, інакше їхні курси можуть бути непередбачуваними:

Дивіться новини за останні декілька годин і якщо побачите щось, що може серйозно вплинути на їх курс, шукайте іншу валютну пару.

Відкрийте графік обраної валютної пари і задайте великий проміжок часу. Переконайтеся, що не спостерігається різких стрибків, це ще один запобіжний захід.

Коли ви виконаєте всі ці дії, у вас з’являється якісний прогноз, тепер можна робити ставку. Переходимо на 24Option, вибираємо тип опціону «Межа» і знаходимо необхідну валютну пару:

Після вибору активу, в правій частині з’являється форма для відкриття опціону. У ній потрібно вказати час його закриття (ставте 20-30 хвилин), суму ставки і вибрати тип:

Наша стратегія передбачає відкриття опціону всередині кордону, тому вводимо суму ставки (для прикладу поставимо 25$) і натискаємо кнопку «Всередині». Тепер опціон відкритий, і ми можемо спостерігати за графіком:

Навіщо потрібно стежити за ним? Якщо ціна наближається до межі, то потрібно відкривати перекриває угоду. Щоб зробити заміну, потрібно відкрити класичний опціон і вибрати «Ціна вище»:

Навіть якщо графік і підніметься вище обраної кордону, ви все одно отримуєте прибуток за класичним опціоном, але відкривати її потрібно тільки тоді, коли графік занадто близько підбирається до кордону. Отже, ми відкрили 2 опціону за 25$:

Тепер потрібно дочекатися, поки вийде час по обох операціях, та подивитися на результат:

Як бачите, обидва опціону стали виграшними і в сумі ми отримуємо 88$, хоча вкладали 50$. За пару годин і без особливих зусиль, профіт в 38$, непогано, але ризики все ж були і кожен раз вигравати неможливо.

Жодна техніка для торгівлі бінарними опціонами не гарантує перемоги, вони лише знижують ризики.

Звичайно, це не єдині стратегії для бінарних опціонів. Ви можете застосовувати або комбінувати популярні тактики Мартінгейла і Буратіно. Роблячи ставки без плану, ви будете сподіватися тільки на свою удачу, а робити цього не варто, адже можна швидко все програти.