Стратегія Usurper для заробітку на опціонах

Відмінні входи, висока прибуток – все це дасть вам торгова стратегія «Usurper».


Ця система заснована на роботі з класичними бінарними опціонами. «Usurper» закриває більше 70 відсотків угод з прибутком.

Показання настільки високі тому, що в МС «Usurper» використовують певні технічні індикатори. Ви і самі не помітите, як ваш депозит зросте в кілька разів.

Для того щоб почати торгувати по цій торговельній системі, вам слід придбати термінал metatrader 4 для технічного аналізу котирувальних графіків і веб-термінал, призначений для роботи з звичайними бінарними опціонами.

Обидва терміналу ви зможете знайти тут. Потім настійно раджу зареєструватися у самого надійного брокера – Биномо.

Ця компанія пропонує дуже вигідні умови: широкий вибір термінів експірації, мінімальний розмір початкової ставки, легке і безперешкодне виведення коштів.

Система «Usurper» забезпечить вас можливістю вивести ваш дохід з депозиту. ТЗ «Usurper» відмінно працює в Биномо.

Після скачування необхідних програм завантажте шаблони ТЗ «Energy» на комп’ютер. Знайти їх можна тут. Потім проведіть установку викачаних індикаторів і шаблонів даної торгової системи (скачати їх можна тут).

Після того як установка завершиться, знайдіть диск С, в ньому відкрийте папку «Програми та файли». У ній ви побачите папку терміналу Meta Trader 4, в неї потрібно перемістити папку з скачаного тут архіву.

Після того як ви зробите це, перезавантажте Meta Trader 4, натисніть у ньому кнопку «шаблони», і потім перемістіть на графік котирувань шаблон торгової стратегії «Energy».

Після того як ви виконаєте весь алгоритм дій, ви побачите на екрані графік:

Торгувати по ТС «Usurper» досить легко, якщо знати декілька простих правил. Наприклад, для швидкості та якості роботи з графіком котирувань рекомендується поставити на робочий екран платформу MT4 і веб-платформу поруч один з одним.

Тоді ви точно не пропустіть зміни на графіку котирувань. Тепер можете приступити до торгівлі.

Як вести торгівлю в МС Energy

Угоди на підвищення укладаються при наступних ознаках:

  • На першому терміналі (Meta Trader 4) відбувся перетин червоної і синьої ліній по напряму вгору.
  • Червона лінія в нижньому індикаторі розташована вище позначки «нуль».
  • Сталося появу наступної свічки.

Якщо ви побачили ці зміни на графіку – укладайте угоду вгору.

Угоди на пониження укладаються при наступних ознаках:

  • На терміналі metatrader 4 відбувся перетин червоної і синьої ліній по напрямку вниз.
  • Червона лінія в нижньому індикаторі розташована нижче позначки «нуль».
  • Сталося появу наступної свічки.

Якщо ви спостерігаєте ці зміни на графіку котирувань – укладайте угоду вниз.

Як ми бачимо, при укладанні угод потрібно спиратися на розташування лінії нижнього індикатора. Необхідно слідувати по руху мовного і дивитися, де знаходиться лінія індикатора – під або над нульовою позначкою.

Ця ТЗ не дає стовідсоткового результату, зазвичай близько 20-30 відсотків угод збиткові. Однак «Usurper» – досить стабільна торгова система і приносить постійну і незмінну прибуток трейдерам. Щотижневий приріст вашого депозиту буде становити близько 20 відсотків.

Термін експірації

Не робіть великих ставок в МС «Usurper», вкладайте до 2 відсотків від загальної суми депозиту. Розмір ставки при цьому починається від 1 долара, відповідно, мінімальне наповнення депозиту – 50 доларів.

Термін експірації виставляється в залежності від того, який таймфрейм ви використовуєте. Якщо це М5 – то термін експірації буде становити 45 хвилин, якщо М15 – 2 години. Діапазон виставляється вже за вашим вибором від 60 секунд до року.