Стратегія з виведенням грошей Rage of Hero

Розглядаючи гри з виведенням грошей, деякі користувачі відразу відмовляються від використання проектів, якщо у них взагалі нічого не потрібно робити, щоб отримати дохід.


Чому? Тому що це не цікаво, а заробіток на іграх з виведенням грошей створений саме для перетворення задоволення у прибуткову справу.

Стратегія з виведенням грошей Rage of Hero є унікальним проектом, який можна порівняти з повноцінними браузерних іграми.

Тут ви зможете побудувати власний табір розбійників і збирати награбовану здобич. Всі ресурси потім обмінюються на золото і самоцвіти, щоб вивести їх на електронний гаманець.

Як заробити в грі Rage of Hero?

Після проходження реєстрації в цьому проекті, у вас буде своє поселення і герой, з чого ви будете починати:

Rage of Hero

Ваше завдання – розбудувати місто і найняти якомога більше військ. На самому початку буде складно розвиватися, тому краще витратити трохи грошей на золото, щоб відразу звести перші споруди або найняти собі загін.

В казармах ви можете купити скільки завгодно різних воїнів, ціни за них представлені під описом. Там же вказується їхня прибутковість:

При внесенні депозиту ви віддасте всього 1 рубль за 100 золота, тобто за 10 рублів можете купити 10 зброєносців. Поповнювати баланс можна з Payeer, Webmoney, QIWI. Коли ви наймете досить воїнів і вони почнуть видобувати ресурси, заходьте один раз в місяць на склад і збирайте їх:

Потім ви можете відправитися на ринок, де видобуток продається за золото, при цьому частина коштів конвертується в самоцвіти:

Як бачите, курс продажу видобутку не такий високий, тому доведеться зібрати велику команду розбійників, щоб отримувати багато ресурсів. При обміні 50% отриманого золота перетворюються в самоцвіти, а саме цю валюту можна вивести з системи.

Коли ви наберете 100 самоцвітів, можете замовляти виплату:

Спочатку потрібно вибрати платіжну систему, тут також доступні варіанти Payeer, QIWI, Webmoney, а також додані Яндекс.Гроші. Мінімум до висновку 100 самоцвітів, які принесуть 1 рубль:

За кількістю функцій гра Rage of Hero просто непорівнянна з іншими інвестиційними іграми (Golden Birds, Fermasosedi, World Birds).

Широкий функціонал, відмінна графіка, цікавий сюжет, маса різних можливостей – все це притягує увагу багатьох користувачів, тому не дивно, що даний проект має значною популярністю.

Якщо ви хочете вкласти гроші в ігри, але переживаєте, то обов’язково відвідайте Rage of Hero. З першого погляду ви вже зрозумієте, що це серйозний проект і йому можна довіряти.