Стратегії для торгівлі на Olymp Trade

Зміст

 • Стратегія «Перехрестя»
 • Стратегія «Драбина»

З кожним роком все більше користувачів мережі починають брати участь у торгах у брокерів. Це справа досить вигідна, але за умови, якщо гравець заздалегідь спланує успішну стратегію для безпрограшного результату.

Сьогодні ми розглянемо кілька ефективних стратегій для участі на Olymp Trade. А щоб краще розібратися в цій системі, пропонуємо попередньо почитати пізнавальну статтю – «Брокер OlympTrade — бінарні опціони 2017».

Стратегія «Перехрестя»

Досить практична стратегія «Перехрестя» часто порівнюється з особливою закономірністю. Вона може використовуватися на всіх тайм-фреймах класичним або іншим методом, за бажанням користувача.

Покрокова інструкція:

 • Заходимо на графік Olymp Trade, вибираємо потрібний актив, після, робимо вставку свічкового графіка.
 • Можна встановлювати мінімальний тайм-фрейм (15 секунд), але ми радимо обирати 1 хвилину, так як при таких параметрах можна отримати більш точні сигнали.
 • Щоб не заплутатися в процесі, поміняйте колір двох ліній SMA і накладіть їх на графік, задавши оптимальний період 4/60.
 • Тепер потрібно дочекатися сигналу на вхід. Коли швидка змінна лінія перетне повільну по напрямку зверху-вниз, відкрийте угоду на пониження.
 • Якщо ви виявите пробивання другої лінії, лінією четвертого періоду, зробите покупку Опціон Колла.
 • Термін експірації опціонів буде становити 4-5 свічок. Якщо встановлена 1 хвилина тайм-фрейму, зайти в торги можна на 5 хвилин, не більше.
 • Лінії SMA – ковзна середня лінія, що показує значення руху цін. Для ефективної оцінки ситуації на ринку рекомендується використовувати дві таких лінії.

  Виконавши перераховані правила, переходимо до відкриття угоди. Коли швидка лінія проб’є повільну по напрямку зверху-вниз, виконається придбання Колл-опціону. Буквально через одну хвилину ви побачите приємний результат – ваш прогноз буде виправданий!

  Також рекомендуємо почитати – «Торгівля на бінарних опціонах по стратегії Madrid»

  Стратегія «Драбина»

  Ще один безпрограшний варіант стратегії для участі на торгах в OlympTrade – «Сходи». Ця програма дозволить укладати до семи успішних угод підряд! Вона підходить навіть починаючим гравцям, ґрунтується на принципах бінарної торгівлі. Щоб ознайомиться з можливостями даної стратегії, можна для початку використовувати демо-рахунок для тестування.

  Інструкція:

 • У програмі функціонують японські свічки. На платформі брокерів вони пофарбовані в зелений і червоний. Свічки показують зміну цін, причому з максимальною ефективністю. Червона інформує про зниження вартості за певний період часу, зелена свічка навпаки, вказує зростання цін на активи, захоплюючи аналогічний проміжок часу.
 • Тіло свічок також має багато секретів. Якщо добре вивчити цю стратегію, за їх зовнішніми даними трейдер зможе помітити сигнал на продаж або вигідну покупку контракту.
 • Укладати угоди щодо стратегії краще з встановленим тайм-кадром М5. Термін експірації при такій установці також буде дорівнює 5 хвилинам. Якщо буде потрібно збільшення тайм-фрейму, не забувайте продовжувати термін експірації!
 • Для проведення успішної операції вам не потрібно особливих знань, тільки посилена концентрація уваги! Грамотно слідкуйте за графіком, не пропускайте уваги всі зміни, що відбуваються. Такий підхід забезпечить успішний результат!

  Коли остання свічка закриється із зростанням ціни, проявіть повну готовність, так як буквально через кілька секунд вам потрібно буде зробити інвестування в опціон. Тепер спостерігаємо за рухом наступної свічки. Коли вона почне рух вгору і досягне максимальної позначки попередньої свічки, швидко відкриваємо угоду на підвищення.

  У разі якщо свічка прийме положення вниз, а друга за аналогічним напрямом, укладаємо угоду на пониження. Зробити це краще в момент пробиття мінімуму.

  Стратегія «Драбина» використовується на будь-які активи, доводячи свою ефективність і безпрограшний результат. Досвідчені трейдери проводять за допомогою цієї системи до 10 успішних угод всього за 1 годину!

  Щоб підвищити рівень прибутку, фахівці радять проводити торги в ранковий час ( з 9 до 12 дня), а також з 15-21ч.

  Ми описали дві найпопулярніші стратегії, ефективно використовуються на торгах. Можливо, вам також буде цікаво – Трейдинг на бінарних опціонах по стратегії Лінії Боллинджера.