Створи свій стиль і заробляй з Printdirect

Зміст

 • Заробіток для дизайнера в інтернеті
 • Printdirect співпрацює з дизайнерами
  • Інструкція, як почати заробляти з Printdirect
  • Як підвищити продажі своїх товарів?
  • Партнерська програма і виведення грошей з Printdirect

Будь-які вміння і таланти потрібно використовувати для заробітку грошей. Хтось вміє писати цікаві статті, хтось записує якісні ролики, деякі займаються ручною роботою. Дизайнерські та художні навички теж не повинні пропадати, а застосувати їх можна для співпраці з великим інтернет-магазином.


Створи свій стиль і заробляй з Printdirect, на цьому сайті продаються футболки, кружки, плакати, наклейки, мозаїки і багато іншого. Всім талановитим дизайнерам адміністрація сайту пропонує вигідну співпрацю. Можна створити товари у своєму оформленні і отримувати гроші з їх продажу.

Заробіток для дизайнера в інтернеті

Взагалі у грамотного дизайнера широкі можливості для заробітку в інтернеті. Талановитих людей мало, кожен третій фрілансер, розповідає про свої вміння, насправді, лише познайомився з Фотошопом. У цій справі потрібна ще фантазія, мало просто навчитися робити красиві картинки.

Віддалена робота для творчих людей є завжди, а з розвитком інтернету, попит на послуги тільки підвищується. Ми представляли 8 Бірж фріланса для дизайнерів, на них можна знайти вакансії або проекти. Якщо завоювати популярність і набрати базу постійних клієнтів, цілком реально побудувати свій невеликий бізнес і працювати, не виходячи з дому.

Перспективи у дизайнерів також непогані. Набравшись досвіду, можна влаштуватися у веб-студію або перейти на web-дизайн. Оформлення сайтів коштує значно дорожче, ніж логотипи, банери і інші зображення. Головне не зупинятися і розвивати свої навички, правильно вибравши власний шлях до успіху.

Printdirect співпрацює з дизайнерами

Інтернет-магазин пропонує клієнтам великий асортимент. Багато лотів створювалися дизайнерами, які зареєструвалися і додали свої роботи. На даний момент, понад 15 000 користувачів вже заробляють гроші таким чином.

За рахунок активної реклами, відвідуваність сайту у Printdirect висока, продажі ведуться в величезній кількості. Дизайнери можуть додати своє цікаве зображення, а після перевірки модераторів, товар, можливо, надійде в продаж. Зробити це легко, на сайті встановлений спеціальний редактор.

Досвідчений дизайнер знає, що «вистрілює» не кожна робота, тому бажано провести кілька спроб.

Створюйте власні картинки для оформлення різних товарів:

 • одяг (майки, шапки, футболки);
 • сувеніри (магніти, чохли, годинник);
 • поліграфія (візитки, плакати, календарі);
 • інше (рушники, сумки, подушки).

Можливо, це стане в нагоді не тільки для заробітку, але і для створення товарів. Приміром, можете запропонувати своїм клієнтам не просто розроблення фірмових речей, але і їх випуск. Створюєте дизайн, а потім викуповувати свої роботи.

Інструкція, як почати заробляти з Printdirect

Обов’язково подивіться асортимент товарів і придумайте оригінальну ідею для оформлення продукції. Почати співпрацю з цим сайтом не складно, потрібно виконати наступні дії:

 • Переходимо в інтернет-магазин, прокручуємо сторінку в самий низ і натискаємо на варіанти співпраці:
 • На сторінці з варіантами спільної роботи, вибираємо маркет і тиснемо «Почніть продавати»:
 • Проходимо звичайну реєстрацію:
 • Після авторизації в основному меню нас цікавить два головних пункту – це завантаження зображення та додавання предметів:
 • Спочатку потрібно додати картинки для принтів, вказані вимоги, можна імпортувати зображення з соціальних мереж:
 • Тепер натискаємо другий пункт для додавання предмета і вибираємо потрібну категорію. Внизу сторінки буде знаходитися декілька варіантів для створення товару:
 • Відкривається конструктор, вам відразу запропонують додати текст і зображення:
 • Після додавання свого дизайну, необхідно зберегти товар:
 • Тепер на сайт додана нова продукція, але ми ще не виставили свою націнку за неї. Тому відкриваємо параметри:
 • Можете виставити ще які-небудь настроювання, нас цікавить тільки сума, яку отримує партнер з продажу:
 • Тепер можна починати шукати покупців. Можете отримати спеціальну посилання для переходу саме до вашого товару:
 • Ось і все, предмет доданий в асортимент, замовити його може хто завгодно. Можливо, хтось із відвідувачів зацікавиться вашою роботою, але варіантів настільки багато, що продажів іноді доводиться чекати дуже довго. Ця проблема вирішується залученням клієнтів.

  Як підвищити продажі своїх товарів?

  Судячи з відгуків дизайнерів Printdirect, продажі ведуться мало, тому що конкуренція дуже висока. Тому їм доводиться працювати над рекламою власних товарів. Найпростіший варіант – це купити рекламу в будь-якому сервісі. Можливо, вам також знадобиться реклама в відеоблогах, але найчастіше для заробітку використовують:

 • Вітрина. Інтернет-магазин пропонує дизайнерам створювати власні вітрини у вигляді окремих сайтів. Абсолютно безкоштовно ви отримаєте готовий майданчик для продажу з доменом у форматі ВАШСАЙТ.printdirect.ru. Потім просто викладаєте кращі товари і залучення покупців. Даний варіант підходить тим дизайнерам, які вирішать додати багато предметів і створять більше 10 різних оформлень.
 • Соціальні мережі. Через Вконтакте, Facebook і їх аналоги продається багато товарів. На таких сайтах сидить молодь, а їх можна зацікавити чимось модним і оригінальним. Зробіть репост з товаром на своїй сторінці, замовте рекламу в групах або створіть свою спільноту. Є дизайнери, які намагаються побудувати повноцінний бізнес, вони використовують таргетовану рекламу Вконтакте.
 • Свій сайт. Найкращий варіант для продажу – це створити свій, незалежний ресурс і вести продажу. Тематика може бути будь-яка. Наприклад, сайт для фанатів якогось серіалу. Розміщуєте рекламу футболок із зображенням головних героїв. Товар тематичний, інтерес до нього точно буде. Найскладніше – це розкрутити сайт, тому даний спосіб більше підходить тим, у кого вже є майданчик.
 • Використовуйте будь-які способи залучення покупців, якщо націнка велика, то праця швидко окупляться. Можливо, перші замовлення зроблять ваші реальні знайомі, запропонуйте їм оцінити роботу.

  Партнерська програма і виведення грошей з Printdirect

  Власники сайтів, каналів на Ютубі, груп в соціальних мережах можуть заробляти, не створюючи своїх товарів. Асортимент магазину налічує понад 500 000 сувенірів, а за продаж кожного з них, виплачується 15%. Щоб користуватися партнеркою, спочатку потрібно додати проект, просто рекламувати в соц. мережах або іншими способами, чужі товари неможливо.

  Що стосується виплат, то вони тут проводяться тільки на Webmoney (комісія 10%). Мінімальна сума 250 рублів, а переклад займає близько 20 днів (14 робочих днів). Знову ж таки, спираючись на відгуки дизайнерів Printdirect іноді затримує виплати, доводиться спілкуватися з підтримкою, але виплати приходять гарантовано.

  Українська біржа фріланса Freelancehunt також може стати в нагоді дизайнеру для пошуку клієнтів.

  Заробляти з Printdirect цілком реально, але це не так просто. Доведеться придумувати щось реально цікаве і не нахабніти, вибираючи націнку (оптимальний варіант 50-120 рублів). Вкладень ніяких робити не потрібно, тому спробувати однозначно варто. Додайте перший товар прямо зараз, раптом він стане бестселером і принесе вам солідний профіт.