Створюй і заробляй на своїй партнерській програмі

Зміст

 • Як створити партнерську програму?
  • Вирішив створити сайт? Партнерська програма стане в нагоді!
  • Як створити свою партнерську програму YouTube?

Вирішивши почати свій бізнес в інтернеті, необхідно розглядати всі доступні ідеї.


Варіантів безліч, головне не боятися конкуренції. Можна створити сервіс, яких створено тисячі, але швидко розкрутитися і домогтися серйозного прибутку. Тільки треба враховувати, що складні сервіси вимагають серйозного рівня знань.

Створюй і заробляй на своїй партнерській програмі – це реально прибутковий бізнес. Власники партнерок, в більшості своїй є посередниками.

Звичайно, якщо є власний бізнес або сервіс, достатньо розробити партнерську програму до нього. Без товарів, інтернет-магазину і інших сервісів, теж можна заробляти.

Як створити партнерську програму?

Спочатку потрібно розібратися, що таке партнерська програма. Це форма співпраці між партнерами та власником сервісу.

Вони бувають різного виду, але в будь-якому випадку допомагають заробляти гроші. Наприклад, виплати провадяться з продажу товарів, з доходу залучених клієнтів, з депозитів рефералів.

Якщо ви новачок, подивіться, які бувають партнерські програми.

Під таку справу необхідно створювати не простий сайт, а повністю автоматизовану систему.

Користувачі, які пройшли реєстрацію, отримують особистий кабінет, статистику, різні інструменти, можуть вказати рахунки для виведення коштів та інше. Від якості залежить багато що, тому доведеться потрудитися.

Що робити тим, у кого немає свого інтернет-магазину, сервісу чи будь-якого іншого бізнесу? Можна запустити кілька форматів партнерських програм.

Наприклад, зробити субпартнерку. Що це означає? Припустимо, ви вирішили залучати рефералів в онлайн казино. Створюєте партнерську програму для партнерів, виплачуєте їм частину прибутку і пропонуєте додаткові послуги:

 • ефективні промоційні матеріали;
 • безкоштовне навчання;
 • допомога в підвищенні конверсії трафіку;
 • створення сайту;
 • зручні виплати.

Простіше кажучи, потрібно знайти вигідну партнерку і запропонувати своїм партнерам менш вигідні умови. Різницю ви забираєте собі, але щоб всі хотіли співпрацювати з вами, доведеться пропонувати щось додаткове.

Вирішив створити сайт? Партнерська програма стане в нагоді!

Працює інтернет-магазин або який-небудь сервіс набагато краще розвивається, якщо є партнерська програма. Ділитися прибутком з партнерами не вигідно, але подивіться на це з іншого боку. Вони залучають клієнтів, запускають рекламу і допомагають досягати популярності.

Немає сенсу пояснювати, як створити магазин партнерській програмі, або щось в цьому роді, так як цим займаються тільки професіонали. Вони складають вручну код, розраховують умови для партнерів і так далі.

Хочете стати власником партнерської програми, але потрібних знань не маєте? Вирушайте на Weblancer і звертайтеся до професійним програмістам.

Перед тим як платити комусь гроші, робити замовлення, або братися за розробку самостійно, необхідно врахувати 4 складових успіху партнерської програми:

 • Товар – якщо продавати цеглу по 1000 грн. за штуку, навіть партнерська програма не допоможе вам добитися ефективних продажів. Пропозиція має бути цікавим, товар актуальним, послуга затребуваною.
 • Розвиток – ставити все на партнерську програму не варто. Реклама все одно буде потрібно, в тому числі і для залучення партнерів. Взагалі, краще створювати її після розвитку сайту (якщо починаєте не з нуля).
 • Інструменти – чим більший функціонал пропонується партнеру, тим краще. Детальна статистика з оновленням в режимі реального часу, промо-матеріали, різні настройки і багато іншого.
 • Оплата – її потрібно встановити так, щоб вигода залишалася і вам і партнерові. Всім хочуть отримувати максимум прибутку, тому не можна занижувати обсяг винагороди, в той же час, не обділяючи самого себе.
 • Прикладів успішного розвитку партнерських програм хоч відбавляй, але найчастіше популярними стають партнерки, які допомагають людям заробляти великі гроші або пропонують більше функцій, ніж у конкурентів.

  Як створити свою партнерську програму YouTube?

  Медіа мережі стають все більш популярними, так як вони допомагають видеоблогерам отримувати хороші гроші.

  Відкрити таку партнерську програму ще важче, так як відеохостинг веде активну боротьбу за якість роликів і ефективність реклами. Хоча шанс є, ідея цікава, спробувати варто.

  Перший спосіб створити партнерку на YouTube – це розробити майданчик і подати заявку на отримання дозволу. Робиться це на даній сторінці, тільки не думайте, що це так просто.

  Як показує практика, лише небагатьом вдалося цим скористатися, до того ж доводиться витрачати величезні гроші.

  Другий спосіб створення партнерської програми Ютуб – це створення суб партнерки. Про це трохи вище вже розповідалось.

  Ви реєструєтеся в який-небудь медіа мережі і отримуєте дозвіл на відкриття свого аналогічного проекту.

  Тобто ваші партнери будуть підключатися до медіа мережі, але тільки через ваш сайт, де ви запропонуєте їм якісь привілеї і за рахунок цього будете забирати частину прибутку. Раніше це було легко, зараз же важко знайти мережі, згодні на таке співробітництво.

  Пробуйте надіслати заявки в ці партнерки:

  • foreladigital.com/
  • bentpixels.com/networks/
  • iricom.ru/en/contacts/russia
  • xdigital.ru/
  • quizgroup.com/
  • makerstudios.com/contact/
  • viso.tv/aggregator/
  • yourdailylaughz.tv/partnerships/
  • vultra.tv/partnerships

  Навіть якщо з вами погодяться співпрацювати, на допомогу у створенні партнерської програми не сподівайтеся. Доведеться робити все самостійно, вчіться, в інтернеті інформації повно для цього.

  В деяких випадках простіше не створювати партнерську програму, а підключитися до неї. Партнерська програма RedHelper пропонує вигідні умови, але це один з багатьох прикладів.

  Новачкові точно не створити партнерську програму, в тому числі і на Ютубі. Необхідно знайти серйозний стартовий капітал, щоб звернутися до професіоналів, або навчитися всьому самостійно. Вирішуйте, що вам більше підходить.