Супровід сайту

Незрозуміло чому багато новачки вважають створення сайту пасивним способом заробітку. Їм здається, що після розробки ресурсу, його наповнення та незначного розвитку, вони можуть встановити рекламу і забути про його існування, періодично відвідуючи рекламні сервіси і знімаючи зароблені гроші.

Насправді, щоб сайт приносив гарний прибуток і розвивався, потрібно постійно його підтримувати і супроводжувати. Буде набагато краще, якщо ви хоча б раз в день будете заходити на свій майданчик і виконувати якісь дії.

Супровід сайту – це найважливіший момент у роботі вебмастера, про який повинні пам’ятати всі новачки.

Навіщо займатися підтримкою сайту?

Найголовніше при стабільному супроводі ресурсу – це додавання нового контенту. Пошукові системи позитивно ставляться до того, якщо вебмастер поступово додає нові матеріали на своєму ресурсі і робить це стабільно.

Володіючи великою кількістю статей, не рекомендується розміщувати їх відразу, краще розбити їх на кілька днів і додавати з певною періодичністю. Крім того, що пошукові роботи будуть швидше індексувати ваш ресурс, постійні відвідувачі будуть знати, коли чекати на нові пости.

Другий важливий момент, який потребує постійного супроводження, це зв’язок з вами і модерування.

По-перше, не відвідуючи свою майданчик, ви можете втратити гарну пропозицію про партнерство.

По-друге, ваші відвідувачі можуть звертатися до вас з різними питаннями і проханнями про допомогу, якщо відгукуватися на такі повідомлення, можна розташувати їх до себе і таким чином будувати базу постійних відвідувачів.

По-третє, без належного супроводу ресурс може перетворитися в «смітник», наповнену спамом, реферальными посиланнями і рекламою.

Крім цих причин, систематично переходити на свій ресурс потрібно і для того, щоб відслідковувати його доступність. Багато вебмастера відчувають труднощі з пошукачами з-за того, що їх ресурс часто недоступний, в більшості випадків відбувається це із-за збоїв на хостингу, але можливо помилки викликаються самим сайтом.

У такому випадку потрібно шукати причину проблем і намагатися її усувати.

Супровід сайту обов’язково має бути постійним, а якщо не вкладати час у свій проект, не можна розраховувати на успіх. Вам не вистачає часу на підтримку ресурсу? Найміть фрілансера, але вибирайте кандидата ретельно, адже від цього залежить розвиток і безпеку вашого сайту.