Система активної реклами Best-Sar

Зміст

  • Зароби в інтернеті з Best-Sar
    • Оплачувані скачування на Best-Sar
    • Партнерська програма на Best-Sar

Багато працівників інтернету починали свою діяльність з поштових сервісів, які останнім часом почали активно набирати популярність. Крім усім відомих клікових спонсорів є такі як Best-Sar. Не самий популярний сервіс, тим не менш, його вже використовують понад 60 000 користувачів, а це говорить про те, що систему можна довіряти.


Майже за 3 роки функціонування даний поштовик виплатив 447 000 рублів. Почати заробляти з Best-Sar можете і ви, для цього не потрібні вклади і особливі знання. Відразу хотілося б сказати, що зароблені кошти можна буде виводити на Webmoney, Яндекс.Гроші або витрачати на рекламу своїх сайтів.

Зароби в інтернеті з Best-Sar

Перший крок до заробітку з цим буксом – це реєстрація. Щоб виконати її, потрібно буде придумати логін і пароль, а також вказати адресу електронної пошти:

Після авторизації ви будете направлені в статистику свого аккаунта:

Як бачите, ми вже подивилися кілька сайтів в авто-серфінг, а також подивилися одну посилання в оплачуваних листах, тому на балансі вже є трохи грошей. Ви теж зможете отримати прибуток, для цього є наступні способи заробітку:

Перегляд сайтів, авто-серфінг і завдання – це звичайні способи заробітку, які зустрічаються на всіх почтовиках. Перегляд сайтів передбачає оплатне відвідування сайтів, використовуючи авто-серфінг, система буде автоматично направляти вас на різні сайти і нараховувати за це гроші.

Завдання містять різні умови рекламодавців, наприклад, пройти у онлайн грі кілька рівнів, зареєструватися на сайті й залишити коментар або просто відвідати сайт через пошукову систему:

У списку «Категорія» ви зможете вибрати відповідний тип завдань і приступити до виконання. Ось для прикладу ми вибрали категорію «Соціальні мережі»:

Оплата скрізь різна, чим складніше завдання, тим більше заплатять за його виконання.

Оплачувані скачування на Best-Sar

Для заробітку на скачування в системі Best-Sar передбачений окремий розділ. В ньому ви зможете знайти масу пропозицій завантажити архіви, в яких буде перебувати секретне число. Це число потрібно буде вказати при виконанні завдання, щоб отримати гроші:

У цьому прикладі оплачуваної скачування ми виділили питання. Відповідь на нього знаходиться в архіві, досить завантажити його і вказати правильну відповідь. Згідно з правилами системи, при вказівці невірної відповіді, з вашого балансу будуть списуватися гроші, тому «халявникам» тут не на що сподіватися.

Партнерська програма на Best-Sar

Залучаючи рефералів в цю систему, ви зможете отримувати до 50% від сум їх заробітку. Всього передбачено 3 рівня реферального мережі. Щоб почати отримувати гроші, вам потрібно буде запустити свою рекламу. Кожен день перебування вашої реклами в статусі «Активна» збільшить відрахування від рефералів на 1%. Щоб дійти до 50% потрібно запустити рекламу на 50 днів.

Також для заробітку на рефералах передбачена біржа. На ній можна купувати і продавати користувачів:

За рахунок цього ви можете продавати залучених нових учасників або купити безліч напрямків, для стабільного виділення прибутку.

Адміністрація сайту Best-Sar стимулює активність користувачів за рахунок проведення різноманітних конкурсів та акцій, що є ще одним варіантом отримувати додатковий прибуток.

На зображенні ви можете бачити результати одного з конкурсів, які проводяться в системі постійно.

Система активної реклами Best-Sar, якісний ресурс, який заслуговує нашої уваги і ідеально підходить для інтернет – заробітку.