Система грошових переказів Contact

Зміст

  • Грошові перекази Контакт
    • Як зробити і отримати переказ Contact?

Безготівкові платежі і перекази поступово беруть верх, так як проводити їх набагато зручніше. Посудіть самі, простіше перевести електронні гроші, плюс до всього, вони приходять миттєво.


Щоб проводити такі операції, відкрито багато різних компаній. Крім інтернет-банкінгу та електронних гаманців, працюють грошові перекази.

Система грошових переказів Contact займає перше місце за популярністю в Росії. Офіси знаходяться у всіх містах, в будь-який момент можна відвідати відділення і відправити гроші куди завгодно. Більш того, клієнтам пропонується зручний онлайн сервіс, а через нього можна не тільки робити переклади.

Грошові перекази Контакт

Бувають ситуації, коли є віртуальні гроші на гаманцях або навіть на карті, але такі платежі не приймаються інтернет-магазинами та іншими сервісами.

Завжди можна знайти вихід і грошові перекази Contact нерідко стають в нагоді. Досить пройти на їх сайті не складну реєстрацію і можна відразу починати користуватися системою.

Дізнайтеся, як робити грошові перекази з Росії в Україну, це займе не більше 5 хвилин.

Без реєстрації на сайті також доступні Contact грошові перекази. Адреси філій представлені на їхньому сайті, вибирайте найближчий офіс і вирушайте в нього з паспортом.

Одержувач зможе забрати гроші протягом 10-15 хвилин після здійснення операції. Можна використовувати різну валюту, долари, рублі, євро, в тому числі і переводити її з електронних гаманців.

Крім високої швидкості обробки транзакцій і підтримки будь-якої валюти, у системи є інші переваги.

Наприклад, якщо виникнуть якісь проблеми, технічна підтримка моментально відповість вам і постарається розібратися в сформованій ситуації. А якщо відвідаєте реальні центри обслуговування, точно здивуєтеся професіоналізму співробітників.

Як зробити і отримати переказ Contact?

Способів відправити гроші з цією системою кілька. Найпростіше особисто відвідати відділення або зареєструватися на сайті (з інтерфейсом розбереться навіть новачок).

Зручно, що можна розрахувати комісію за переказ Contact онлайн. На сайті доступний корисний інструмент, де вказується місце отримання та надсилання коштів:

Система розраховує мінімальну комісію, тобто тільки ту суму, яку стягує Contact. При використанні різних гаманців і карт, можуть списуватися додаткові гроші:

Якщо не хочете реєструватися і особисто відвідувати офіс, скористайтесь обмінниками. Знайти їх простіше всього через BestChange – це моніторинг обмінників. Наприклад, виберемо переклад з Яндекс.Гроші через Контакт:

Зараз доступно 2 обмінника, курс обміну різний, вибираємо той, що більш вигідний. Яким би обмінним сервісом ви не скористалися, в будь-якому разі потрібно заповнювати велику форму (зовнішній вигляд може відрізнятися):

Вказуєте дані відправника та одержувача, підтверджуєте переклад і чекаєте надходження грошей. Іноді транзакції обробляються миттєво, іноді на це йде кілька днів.

Все залежить від роботи платіжної системи і обмінника. Деякі навіть користуються цим способом для виведення грошей з електронних гаманців.

Якщо почнете активно користуватися грошовими переказами ” Contact, пройдіть верифікацію. Для цього потрібно з паспортом відвідати будь-яке відділення компанії і заплатити за аутентифікацію.

Системою користуються для різних цілей, через неї можна оплачувати різні послуги, робити покупки, брати позики в мережі і погашати кредити. Гроші приймаються майже усіма популярними банками:

Можна навіть провести безпечний переказ через Contact з карти на карту. Відправляйте гроші з безпекою і впевненістю, не віддаючи скажені відсотки. Тільки попередньо переконайтеся, що у одержувача є поблизу офіс або він готовий прийняти електронний формат грошей.

Платіжна система QIWI активно співпрацює з Контакт, деякі сервіси у них поєднані.

Система переказів Contact швидко розвивається, її офіси з’являються в нашій країні. Все це робить компанію більш привабливою.

Найголовніше, що вони відповідально ставляться до своїх обов’язків і намагаються надавати послуги максимально швидких переказів.