Taxi Money 800 днів, бонуси та розіграші

По-справжньому хороших, цікавих і прибуткових проектів для заробітку в інтернеті не так багато.


Доводиться перебирати купу різних сайтів, перед тим як знайдеш щось вартісне. Пропонують вам відмовитися від методу проб і помилок, за роки роботи в мережі я визначив для себе реально хороший інвестиційний ресурс.

Taxi Money 800 днів, бонуси та розіграші, як завжди лунають адміністрацією в честь цієї знаменної дати.

Вони влаштовують справжнє свято для користувачів, при кожній події. В черговий раз була додана ювілейна машина, раніше нічого подібного у цьому проекті не було.

Нова машина і акції від Taxi Money

Розробники цього проекту вміють дивувати. Вони вже додали багато нових функцій, навіть з’явилася нова гра Анклав від Taxi Money.

Трохи більше 2х років економічна гра розвивається, в ній тисячі людей чесно заробляють гроші і отримують пасивний дохід з куплених автомобілів.

Щоб виводити гроші з цього проекту, потрібні платіжні бали (рублі на пасажирському рахунку). Один із способів їх отримання – це виконання замовлень у місті. Вони приносять мало, тому в честь знаменної дати з’явилася машина, що збільшує на 35% вартість замовлень:

Придбати машину можна тільки один раз і тільки під час акції (до 31 серпня). Автомобіль не тільки допомагає отримувати більше на пасажирський рахунок, але і гарантує участь в розіграші 210 000 рублів.

Призових місць 6, учасники отримають від 5000 до 100 000 рублів. Результати конкурсу опублікують в кінці літа.

Дізнайтеся більше про заробіток в місті Taxi Money, якщо бути активним або відкрити свою компанію, починаєш отримувати солідний дохід.

Крім участі в серйозному розіграші, всі володарі Mazda 800 беруть участь у щоденному конкурсі. Кожен день в 21:00 одному з власників такого авто нараховується 1000 рублів. Також на честь свята адміністрація додала нові бонуси за поповнення балансу:

Нову машину можна отримати абсолютно безкоштовно, якщо внести в гру більше 10 000 рублів. Плюс до цього, ви отримаєте 55% від суми.

Наприклад, якщо внести 20 000 рублів (їх ви зможете використовувати для покупки машин, відкриття компанії та інших цілей), на баланс надійде 31 000 рублів і бонусна машина за 4900 рублів. Загальний бонус майже на 16 000 рублів, таку можливість не можна упускати.

Використовуйте всі 4 способи заробітку в Taxi Money для максимальної прибутковості.

Розробники Taxi Money нерідко балують своїх шанувальників, роздаючи подарунки і додаючи нові функції. Якщо ви ще не граєте на цьому сайті, то зараз найкращий момент для створення облікового запису.