Термін експірації бінарного опціону

Від торгівлі бінарними опціонами, при грамотному підході, вдається збирати пристойні гроші.


Досвідчені трейдери знають, наскільки складно передбачити руху курсів валют, тому не сподіваються на удачу, а намагаються зробити правильні прогнози, в яких відіграє важливу роль час відкриття опціону.

Термін експірації бінарного опціону – це час закриття угоди. При торгівлі опціонами вам обов’язково потрібно вибрати час, коли він буде закритий.

В залежності від обраного типу опціону, час може бути різний, а найголовніше, що обираєте ви самі. Який термін експірації краще? Все залежить від обраної вами стратегії.

На який час відкривати опціони?

Відкриваючи угоди, трейдеру обов’язково доводиться вибирати час закриття, воно вказується в усіх типах опціонів:

Деякі брокерські компанії пропонують відкривати опціони навіть на кілька місяців. На думку професіоналів, торгівля довгостроковими опціонами менш ризикована, тому що прогнози побудувати простіше.

Вказати точний часовий відрізок для відкриття угод неможливо, його потрібно вибирати індивідуально для кожної угоди. Наприклад, якщо ваша стратегія побудована на довгостроковій торгівлі, то краще вибрати термін експірації від декількох тижнів.

Короткочасні стратегії (такі як Мартінгейл) більше підходять для швидкої торгівлі короткостроковими опціонами.

За терміном експірації можна підібрати кращих брокерів. Якщо вам потрібні короткострокові угоди, використовуйте 24Option (від 30 секунд), для довгострокових угод підходить Binomo.

Внутрішньоденна торгівля опціонами з терміном експірації в кілька годин є найпопулярнішою. Більшість трейдерів відкривають угоди на кілька годин і майже всі стратегії підходять для цього. Ми радимо вам дотримуватися технікам поза межі та межі, що вони допоможуть досягти успіху при внутрішньоденною торгівлі.

Що стосується понад короткострокових опціонів, то в них найвищі ризики. За рахунок опціонів на 0.5-5 хвилин, можна швидко заробити великі гроші, але вгадати, як буде змінюватися ситуація на Форекс з обраним активом, практично неможливо.

Досвідчені трейдери практично не користуються цим типом опціонів із-за надто низького терміну експірації.

Якщо ви шанувальник короткострокових угод, то вам стане в нагоді стратегія для опціонів на 180 секунд.

У кожного трейдера, по мірі збільшення досвіду, виробляється власна стратегія для здійснення угод. Враховуючи її особливості, необхідно правильно підбирати термін експірації для опціонів. Знайдіть найкращий час відкриття опціонів для себе, експериментуючи і застосовуючи різні варіанти.