ТОП плагінів для WordPress

Для створення сайтів новачки найчастіше користуються CMS WordPress, яка за рахунок своєї безкоштовності і простого інтерфейсу, отримала величезну популярність.


Сьогодні, з допомогою цього движка створюється багато сайтів, з різним функціоналом, а добитися цього можна шляхом установки додаткових плагінів.

Під систему WordPress, зараз можна знайти розширення, для виконання практично будь-яких модернізацій сайту.

Ми зібрали ТОП плагінів для WordPress, які якісно опрацьовані. Ви можете скористатися ними, але ми попереджаємо, копіювати список не потрібно, вибирайте тільки ті додатки, що вам дійсно знадобляться.

Які плагіни встановити на WordPress?

 • Проблеми зі спамерами завжди заважають нормальному супроводу сайту, а позбутися від них можна за допомогою відмінного плагін Akismet. На відміну від багатьох інших доповнень щодо захисту від спаму, це працює стабільно і без збоїв.
 • Оптимізація WordPress через All in One Seo Pack – це найкращий спосіб налаштувати всі параметри свого майданчика, для того, щоб її полюбили пошуковики. Багатофункціональний розширення дозволяє закривати сторінки від індексації, прописує мета теги, прискорює роботу сайту і так далі.
 • Після тривалого існування сайту, на ньому з’являються биті посилання, що негативно позначається на оптимізації майданчики. За допомогою плагіна Broken Link Checker, ви визначите всі биті лінки в матеріалах і коментарях.
 • Щоб відвідувачам вашого ресурсу було зручно шукати необхідні сторінки, потрібно створити карту сайту. Плагін Dagon Design Sitemap Generator, що дозволяє швидко створити Зміст сайту для людей і надає багато різних налаштувань.
 • По назві розширення Google XML Sitemaps вже можна здогадатися про його призначення – створення карти сайту для бота Google. Але створені карти з цим плагіном відмінно підходять і для ботів інших пошукачів.
 • Без інтеграції сайту з соціальними мережами, навряд чи у вас вийде добитися хорошої ергономіки, тому використовуйте Social Share Buttons. За рахунок використання цього плагіна, ви легко встановите кнопки соц. мереж на своєму майданчику.
 • Під цікавими матеріалами часто розгортаються суперечки і обговорення в коментарях. Щоб коментаторам було зручно слідкувати за новими відповідями, встановіть Subscribe To Comments – підписка на коментарі.
 • Як встановити рекламу у статті на WordPress? Деякі новачки задаються таким питанням, а зробити це можна легко, за допомогою плагіна Whydowork Adsense. Незважаючи на його назву, він призначений для розміщення будь-яких видів кодів на сторінках.
 • Про безпеку свого сайту теж не можна забувати, тому встановлюйте плагін WordPress Backup to Dropbox, який буде на автоматі робити копії ресурсу і відправляти їх на хмарне сховище. Про даному розширенні і його аналоги ми розповідали у статті Плагіни для бекапів WordPress.
 • Для поліпшення поведінкових чинників та збільшення кількості переходів по сайту, використовуйте WordPress Related Posts. Функціонал цього плагіна дозволяє роЗміст ити список схожих статей під текстом кожного матеріалу.
 • Всі ці плагіни призначені для певних цілей, а вам потрібно буде вибрати лише необхідні, щоб не перевантажувати движок.

  Вибравши движок WordPress, ви зробили правильний хід, адже це одна з кращих CMS, а нашим читачам ми також радимо засвоїти 18 порад щодо ведення сайтів на WordPress.