Торгівля бінарними опціонами на Finmax

Зміст

 • Finmax торгова платформа, мінімальний депозит, відгуки
  • Інструкція по торгівлі з Finmax

У наш час кожен може заробляти через інтернет, але іноді занадто складно визначитися, чим саме займатися.


Робота з валютною біржею здається відмінним варіантом, от тільки починати треба з навчання, правильно вибрати брокерську фірму і зібрати стартовий капітал.

Торгівля бінарними опціонами на Finmax приносить величезні гроші трейдерам. З 2015 року компанія стабільно розвивається, пропонуючи клієнтам максимально вигідні умови і різні бонуси. Не дивно, що професіонали переходять на цю платформу, вона володіє різними перевагами.

Finmax торгова платформа, мінімальний депозит, відгуки

В першу чергу хотілося б сказати про акції брокера. Адміністрація надає безрисоквую угоду новачкам.

Коли будете відкривати перший опціон, краще ставити якомога більшу суму, навіть якщо прогноз виявиться вірним, гроші на рахунок повернуть (максимум 500$).

Мінімальний депозит на Finmax 100$, але краще починати з більшою сумою, так як діють бонуси:

Кожен трейдер сам вирішує з якої суми розпочати торгівлю, можна і зовсім не вносити кошти на баланс, використовуючи демо-рахунок. З нього неможливо знімати гроші, а доступні вони тільки перші 7 днів.

На вибір користувачам пропонують кілька тарифних планів, чим солідніше стартовий капітал, тим більше привілеїв:

Є ще VIP аккаунт для справжніх професіоналів. Відгуки про Finmax та додаткова інформація частіше цікавить новачків, а більшості з них не вистачає досвіду і знань для успішного заробітку.

Брокер пропонує кілька форматів навчання, у тому числі докладно описує найбільш прибуткові стратегії:

Відвідуйте вебінари, дивіться відео уроки, тренуйтеся безкоштовно. Це допомагає набратися досвіду і не спускати гроші даремно. Коли зможете в демо режимі закривати більшість опціонів в плюс, поповнюйте рахунок і починайте реально заробляти.

Інструкція по торгівлі з Finmax

Деякі читачі нашого блогу вперше чують про бінарних опціонах. У Finmax торгова платформа зручна і проста, а щоб ніхто не заплутався в цьому, ми вирішили скласти докладну інструкцію по заробітку з брокером:

 • Після проходження звичайної реєстрації, необхідно внести гроші на баланс.

  Тут є 4 способи введення:

 • Коли на балансі є гроші, можна відразу переходити до торгівлі. Першим ділом потрібно вибрати актив і визначитися з часом експірації. Наприклад, це може бути опціон на акції Coca Cola через кілька хвилин:
 • Праворуч від графіка зміни цін за акції великої компанії (або іншого активу), знаходиться форма для відкриття опціону. Трейдеру потрібно визначити, куди просунеться тренд в обраний час. Розмір ставки вводиться довільно:
 • Тепер залишається тільки чекати, коли закінчиться час експірації і можна буде дізнатися результат. Ніхто не може зі 100% гарантією сказати, які зміни відбудуться на ринку. Операція відображається у списку відкритих позицій:
 • Як тільки закінчується час дії опціону, користувач перевіряє результат у списку закритих позицій:
 • Погодьтеся, нічого складного в цьому немає, а якщо почати з навчання, цілком реально вийти на стабільний дохід. Опціони відносяться до найбільш прибуткових способів заробітку, а на Finmax є сигнали, різні графіки, огляди ринку та інші підказки для складання прогнозів.

  Ви можете заробляти на Finmax без вкладень, залучаючи нових трейдерів.

  Складно зважитися зробити перший крок назустріч успіху, але якщо є якісний джерело інформації, то чому б цим не скористатися. Одні тільки вебінари на Finmax здатні зробити новачка професіонала, головне знайти час і вірити в свої сили.