Торгівля бінарними опціонами на новинах

Зміст

 • Бінарні опціони – стратегія на новинах
  • Що потрібно виділяти з новин?
  • Торгівля опціонами на новинах Investing.com
   • Що робити, якщо з’явилася нехороша» новина?

Навчитися будувати правильні прогнози при торгівлі бінарними опціонами може кожен, але для цього потрібен час.


Досвідченим трейдерам проводити успішні угоди допомагають різні сигнали і джерела. У якості підказок, можна використовувати економічні новини, які вказують на рух курсів валют.

Торгівля бінарними опціонами на новинах – це не новий спосіб проведення вигідних угод.

Багато хто вже користуються цим і збільшують свої шанси на виграш в рази. Хочете, щоб новини Форекса і валют допомагали вам в торгівлі опціонами? Зараз ми пояснимо, де їх шукати і що потрібно з них виділяти.

Бінарні опціони – стратегія на новинах

Не дивно, що багато хто цікавиться, як торгувати на новинах бінарних опціонів? Техніка популярна, а застосувати її зможе навіть новачок, треба лише розібратися в декількох важливих моментах.

Якщо ви початківець трейдер, то варто вивчити і скористатися стратегією опціонів всередині кордону.

Суть торгівлі на новинах полягає у створенні власних прогнозів, спостерігаючи актуальну інформацію. Простіше кажучи, ви бачите, як змінюється ситуація у певній країні і після цього розумієте, що зараз курс її валюти зросте. Залишається тільки встигнути відкрити операцію і отримати з цього прибуток.

Що потрібно виділяти з новин?

Вивчаючи економічні новини, вам буде потрібно звернути увагу на кілька важливих факторів:

 • ВВП – підвищення цього показника вказує на покращення економічного стану в країні. Відповідно, курс національної валюти піднімається (найсильніше рівень ВВП позначається на курсах Японії, Америки, Великобританії та деяких країн Європи).
 • Торговий баланс – коли цей показник позитивний, це вказує на підвищення експорту, на відміну від імпорту. Як результат, економіка розвивається, курс валюти підвищується, а національні товари зростають у ціні.
 • Рівень безробіття – назва не повинно викликати запитань, цей показник представляє кількість безробітних людей в країні. Чим їх більше, тим гірше економічне становище, а це впливає на зниження курсу валюти.
 • Робочі місця в несільськогосподарському секторі – багато хто навіть не знають про цьому показнику, але професіонали часто роблять на нього основний упор. Покращення цього показника свідчить про поліпшення економічного становища і зростанні курсу валюти.
 • Звичайно, це ще не всі важливі чинники, що впливають на курси валют, але навіть на основі цієї інформації, вже можна побудувати деякі прогнози.

  За останнім показником існують навіть окремі стратегії, а дізнатися кількість робочих місць в несільськогосподарському секторі, можна раз в місяць із спеціального звіту (публікується багатьма джерелами).

  Кожен показник вказує на рух курсу валюти в позитивному або негативному напрямі. Складайте отримані дані і тим самим ви визначите, яка валюта точно буде зростати.

  Торгівля опціонами на новинах Investing.com

  Цей сервіс є економічний календар, в якому часто публікується актуальна інформація за останні кілька годин. На основі отриманих даних, теж можна робити висновки про зміну курсів валют:

  Ви можете відкривати угоди відразу після того, як виходить новина. Якщо у стовпці «Прогноз», є інформація, використовуйте її при виборі відповідних умов.

  Навпроти кожної валюти у календарі є значки биків, чим їх більше, тим вище волатильність, а це стане в нагоді для торгівлі поза кордону.

  Торгувати з новин можна і до того, як вони виходять. У тому ж економічному календарі на Investing є розділ з новинами на завтра:

  Прогнози часто наближені до фактичних даних, але їх потрібно перевіряти, використовуючи важливі чинники новин, представлені вище.

  Щоб остаточно переконатися, що ви вибрали потрібну валютну пару та її графік зміниться в правильному напрямку, дивіться технічний аналіз на Investing:

  Прогнози тут будуються на основі кількох індикаторів. Коли різниця між значеннями «купувати» і «продавати» висока, можна зробити вірний прогноз. Приміром, зараз потрібно активно купувати євро по відношенню до долара, це означає, що по даній валютній парі графік піде вгору.

  Що робити, якщо з’явилася нехороша» новина?

  Кожен досвідчений трейдер стикався з ситуацією, коли операція вже відкрита і з’являються новини про вплив на ринок різних факторів, що змінюють курси валют. В такому разі, потрібно або закривати угоду достроково, або створювати перекриває угоду, або ніяк не реагувати на новину.

  Про всіх цих діях ми вже розповідали у статті «3 способи підстраховки в опціонах». Яку дію застосувати, потрібно вирішувати індивідуально, адже деякі новини про валютах можуть вплинути на їх курс незначно, тому трейдеру взагалі не доведеться нічого робити.

  На новинах торгувати опціонами не так просто, але якщо ви навчитеся аналізувати актуальну інформацію, то ваші прогнози частіше будуть вірними. Об’єднуйте декілька стратегій в одну і не забувайте аналізувати новини, вони дозволяють передбачити зміни на ринку Форекс.