Торгівля бінарними опціонами на Opteck

Зміст

  • Відгук про Opteck – це не розвод!
    • Як провести операцію на Opteck?

Компаній, що пропонують користуватися таким інструментом торгівлі, як бінарні опціони, стає все більше.


На жаль, на бінарних опціонах обманюють чесних трейдерів, але відбувається це тільки в тому випадку, якщо вони не користуються перевіреними брокерами. Не хочете поповнювати ряди жертв шахраїв? Довіряйте професіоналам.

Торгівля бінарними опціонами на Opteck допоможе вам поправити фінансове становище.

Провівши кілька прибуткових угод, ви примножите свій капітал, а щоб не піти в мінус, можете подивитися, як я торгую бінарними опціонами і користуватися деякими хитрощами, які допомагають мені отримувати дохід.

Відгук про Opteck – це не розвод!

Щоб почати торгівлю на платформі Opteck, вам потрібно стартовий капітал в 50$ (мінімальний поріг). Після звичайної реєстрації та внесення депозиту, можна приступати до заробітку.

На Opteck є демо-рахунок, можна потренуватися і використовувати бінарні опціони без реєстрації.

Одна з переваг брокера Opteck – це наявність центру навчання. Кожен початківець трейдер отримає масу корисної інформації і зможе навчитися проводити прибуткові операції. В центрі навчання є кілька розділів:

Крім цього, новачкам пропонуються відео уроки і опису різних стратегій. Загалом, тут є все, щоб навчитися заробляти з бінарними опціонами.

Як провести операцію на Opteck?

Платформа у цього брокера якісна, але дещо відрізняється від стандартної. В ній форма відкриття опціону поділена на 3 частини:

1. Спочатку потрібно вибрати актив і час експірації. Тут же відображається остання тенденція ціни і час закриття угоди. Вам потрібно відкрити її після того, як закінчується час заркытия:

2. У центральній частині сторінки знаходиться графік. Коли ви відкриєте угоду, на графіку з’явиться ваша ставка (стрілка вгору). Також, на графіку є фінішу прапор, який вказує на закриття угоди:

3. Під графіком знаходиться заключна частина форми відкриття опціону. У ній вказується відсоток виплат, сума ставки і вибирається напрямок графіка:

Коли відкриваєте угоду, в нижній частині з’являється новий рядок. Список відображає всі відкриті опціони:

Як тільки угода закривається, ви побачите результат. Щоб замовити виплату, потрібно набрати всього 100$. Способів виведення багато, можна отримати гроші на банківську карту.

Кожен клієнт Opteck отримує персонального менеджера.

Не менш зручно торгувати з цим брокером, використовуючи мобільний додаток. У ньому спрощений інтерфейс, тому ви легко у всьому розберетеся:

Брокер Opteck, далеко не єдина компанія, що пропонує мобільні бінарні опціони.

Дивно, але деякі користувачі цікавляться, розлучення Opteck чи ні. Відгуки про Opteck тільки позитивні, а найголовніше, що компанія володіє необхідними документами і реальним офісом. Вся ця інформація представлена на сайті, можете ознайомитися в розділі «Про нас».