Торгівля бінарними опціонами проти тренда

Зміст

  • Як торгувати проти тренда?
    • Коли графік піде в іншому напрямку?

Побачивши назву цієї статті, багато трейдери можуть подумати, що це маячня, адже визначивши напрям тренду, треба навпаки прагнути укладати вигідні угоди.


З одного боку це вірно, з іншого боку є люди, які торгують по стратегіям, побудованим саме на протилежному русі тренда.

Торгівля бінарними опціонами проти тренда, чи це можливо? Навіть якщо за допомогою індикаторів ви визначили, що графік піде вгору, іноді варто змінити свою думку і поставити гроші на протилежний напрямок.

Навіщо? За тим, що ринок не стабільний і в будь-який момент курси можуть «обвалитися».

Як торгувати проти тренда?

Не так давно у мене був не найкращий вечір, так як кілька угод поспіль пройшли безуспішно. Відкривалися опціони по тренду, все було добре, але вже через кілька годин графіки різко змінювалися, що стало причиною програшу:

На цьому графіку, взятому для приклада, наочно показується, як графік спочатку пішов вгору, але через пару днів почав розвиватися у зворотному напрямку.

Такі випадки часто відбуваються на Форексі і якщо передбачити їх появу, можна заробити. Визначити такий момент складно, єдиний помічник у цьому – фінансові новини.

Коли графік піде в іншому напрямку?

У статті про торгівлю опціонами на новинах ми вже розповідали, де можна подивитися важливі події, що впливають на зміну котирувань.

Добре відомий серед досвідчених трейдерів, сервіс аналітики Investing щодня публікує актуальні новини, виставляє свій прогноз зміни і важливість події:

Перед тим як відкривати опціон, завжди потрібно заходити в економічний календар і перевіряти, які події можуть вплинути на графік. Важливість вимірюється у бугаїв, а в стовпці «Прогноз», можна отримати хорошу підказку.

Крім цього, допомагає технічний аналіз, що складається з допомогою індикаторів:

Якщо ви віддаєте перевагу складати прогнози самостійно, тоді вам знадобляться індикатори для торгівлі проти тренда. Серед найпопулярніших варто виділити:

  • Moving Average;
  • RSI;
  • MACD;
  • Parabolic SAR;
  • линиии Боллінжера.

Вийти на хорошу прибутковість, торгуючи проти тренда можна, але це один з найбільш ризикових варіантів. Дана стаття не є рекомендацією для початківців трейдерів, вона лише описує один з варіантів трейдингу з бінарними опціонами.

Якщо хочеться спробувати випробувати якусь методику торгівлі, але не хочеться втрачати гроші, є сенс скористатися бездепозитними бонусами. У брокера Grand Capital є бездепозітний бонус 500$ на бінарні опціони.

Не можна виключати ніякі методи ведення торгівлі і потрібно розглядати всі варіанти, щоб виділяти з них суть та на її основі будувати прогнози. Тільки коли ви навчитеся аналізувати всі типи заробітку на бінарних опціонах, у вас вийде створювати свої стратегії.