Торгівля бінарними опціонами в вихідні

Зміст

  • Вихідні підходять для торгівлі опціонами?
    • Можлива прибуткова торгівля опціонами у вихідні дні?

Заробітки в інтернеті використовуються все частіше, так як у віддаленої роботи є одна велика перевага. Її можна виконувати в будь-який час доби і будь-які дні тижня.

Завдяки цьому плюса, віртуальна підробіток відмінно доповнює основну роботу. Відмінний приклад – трейдинг, адже біржа Форекс є однією з найбільш прибуткових ніш.

Торгівля бінарними опціонами в вихідні – відмінне проведення часу, але потрібно пам’ятати, що в ці дні ринок практично спокійний.

Для заробітку на опціонах, необхідно щоб графік постійно змінювався і завдяки різної інформації, можна було визначити його напрям, але на вихідних зробити це значно складніше.

Вихідні підходять для торгівлі опціонами?

Безсумнівно, у вихідні займаються торгівлею багато трейдерів.

Якщо подивитися на відповідний час для торгівлі з волатильним валютним парам, то стає зрозуміло, що зниження активності на ринку починається з 24:00 в п’ятницю (закриття американського сегмента) і триває з 03:00 у неділю (відкриття азіатського сегмента).

З цього можна зробити один висновок – торгівля у вихідні є ризикованою справою. До того ж, брокерські компанії обмежують можливості трейдерів у вихідні дні.

Приміром, вони знижують кількість активів або відключають додаткові типи опціонів. На вихідних потрібно відпочивати, а якщо це єдиний час для торгівлі, то діяти потрібно обережно.

Не вірите, що важливо враховувати вихідний день чи ні? Тоді для чого, на вашу думку, публікуються календарі свят у різних країнах, майже на всіх сайтах з аналітикою? На популярному сайті Investing теж є такий календар:

Складаються такі календарі для повного аналізу, так як на курс національних валют може вплинути проведення свят в країні.

Можлива прибуткова торгівля опціонами у вихідні дні?

Професіоналам вдається піднімати пристойні гроші в будь-які дні тижня і години доби. Вони враховують всі моменти і будують грамотні прогнози.

Те, що графік на вихідних не так активно змінюється, ще не говорить про те, що він взагалі не змінюється. Отже, на опціонах можна заробляти у вихідні, причому цей інструмент стає більш прибутковим, ніж класична торгівля валютою.

Складаючи прогнози, враховуючи новини і перевіряючи радники не забувайте заглядати в економічний календар. Без нього вам точно не заробити 1000$ на опціонах. Справжній професіонал оцінює кожну дрібницю.

У свята і вихідні з’являється вільний час, який можна витратити на трейдинг. Однак, ризики тут значно вище, так як складніше визначити рух на ринку.

Не можете знайти іншого часу? Може бути, вам варто використовувати мобільні бінарні опціони? За допомогою додатків для телефонів і планшетів можна укладати угоди на роботі чи по дорозі на неї з громадського транспорту.