Торгівля опціонами без стратегії

Зміст

  • Трейдер без стратегії не може розбагатіти
    • Прибуткові стратегії для бінарних опціонів

Дізнавшись про торгівлю бінарними опціонами, деякі користувачі «біжать» на сайти брокерів і вкладають великі гроші.

Найчастіше новачки програють, а пов’язано це з тим, що такий вид заробітку вимагає певних знань. Не можна розраховувати на удачу, потрібно займатися аналізом ринку і діяти по заздалегідь складеному плану.

Торгівля опціонами без стратегії – це лотерея, де ймовірність всі програти і отримати прибуток практично однакова.

Навіщо торгувати з шансам 50 на 50, якщо можна збільшити відсоток виграшності? Яким чином? Застосовуючи найкращі стратегії, якими користуються професійні трейдери.

Трейдер без стратегії не може розбагатіти

Чесно кажучи, бінарні опціони можуть перетворитися в лотерею, якщо ви будете користуватися послугами першого ліпшого брокера або робити ставки короткострокових опціонах.

З приводу вибору брокера, радимо довіритися тільки тим сервісів, які представлені на сторінці краще платформи бінарних опціонів.

Що стосується опціонів з терміном дії на кілька хвилин (або секунд), то тут практично неможливо зробити вірний прогноз.

Навіть якщо ви впевнені, що завтра курс певної валюти впаде, немає ніяких гарантій, що протягом кількох хвилин він не просунеться в зворотному напрямку.

Прибуткові стратегії для бінарних опціонів

Важливість використання хитрою тактики очевидна, це допомагає заробляти в рази більше. Радимо пару кращих технік – всередині кордону і поза кордону.

У них ризики мінімальні, а завдяки аналітиці, можна легко скласти вірний прогноз. Підходять вони для певного типу опціонів, тому трейдерам вже відкрив рахунок, вони можуть не підійти.

В такому випадку застосовуйте стратегію Буратіно. Вона побудована на аналізі свічкового графіка, на платформах якісних брокерів завжди є такий режим.

Якщо ж ви віддаєте перевагу торгівлю короткостроковими опціонами, застосовуйте тактику Мартінгейла. Для кожного типу торгівлі опціонами, є хитрі тактики.

Немає бажання розбиратися в стратегіях? Використовуй торгівлю опціонами на новинах.

Назвати одну з стратегій найкращою досить складно, так як у кожної є плюси і мінуси. Щоб було простіше визначитися з підходящим варіантом, відкрийте демо-рахунок і протестуйте різні тактики.

На IQoption потрібно лише авторизуватися через соц. мережі, щоб відкривати опціони без вкладень.