Торгівля опціонами за системою — Спагетті

Зміст

 • Як працює торгова система Спагетті?
  • Вибір опціонів

У творця цієї торгової системи, мабуть, відмінне почуття гумору, не кожен зможе придумати таке дивне і веселе назву.


Я довго намагався розібратися, до чого взагалі були придумані «Спагетті», але в підсумку кинув безплідні спроби і залишив все, як є, адже система відмінна і працює дуже добре, особливо на бінарних опціонах.

Знайдена торгова система була на зарубіжному форумі, після чого вона була протестована мною протягом 4 місяців і неодноразово випробувана на практиці.

Працюю я по торговій системі «Спагетті» більше року. Мене дуже привабило в цій системі те, що близько 80% угод в ній приносять прибуток.

До того ж вона дуже зручна: ви зможете вибрати будь-який актив, самі скоригувати термін експірації. По суті, ця система універсальна для роботи з бінарними опціонами.

Як працює торгова система Спагетті?

Щоб мати можливість працювати в цій системі, потрібно завантажити на нашому сайті платформу metatrader 4, а потім встановити на свій комп’ютер або ноутбук.

Наступним етапом потрібно завантажити індикатори і шаблон торгової системи. Шаблони і індикатори потрібно встановити на вже завантажену платформу metatrader 4.

Інструкції по установці ви зможете прочитати в інтернеті. І, нарешті, виберіть потрібного і надійного брокера для торгівлі. Можу вам порадити брокерську компанію Биномо, з якою я працюю вже кілька років.

Після того, як виконаєте все це, зможете приступити до роботи. На екрані комп’ютера ви зможете побачити графік котирувань, який показано на зображенні нижче. Він буде потрібен для того, щоб точно стежити за змінами ціни активу.

У торговельній системі «Спагетті» технічний аналіз котирувального графіка відбувається за рахунок встановлених вами індикаторів. Заглиблюватися в це питання ми не будемо, так як деталі не настільки важливі.

Важливо те, що індикатори завжди залишаються незмінними і не піддаються перемальовуванні. Головне, про що ви повинні пам’ятати, – безпосередній процес торгівлі по цій системі.

Для того щоб вивести прибуток вгору, ретельно стежте за наступними ознаками:

 • Блакитна лінія на графіку перетинає кілька червоних ліній по напряму вгору.
 • Темно-сині лінії розташовуються під котируваннями.
 • Сірі стовпці розташовуються над нульовим рівнем.
 • Синя і червона лінії перетнули один одного по напряму вгору.
 • Відкрилася нова свічка.

Як тільки ви помітите ці ознаки, виходите на ринок і відкривайте операцію вгору.

Це буде виглядати наступним чином:

Для виведення прибутку вгору потрібні наступні ознаки:

 • Блакитна лінія на графіку перетинає кілька червоних ліній по напрямку вниз.
 • Темно-сині лінії розташовуються над котируваннями.
 • Сірі стовпчики розташовуються під нульовим рівнем.
 • Синя і червона лінії перетнули один одного по напрямку вниз.
 • Відкрилася нова свічка.

Як тільки ви помітите ці ознаки, сміливо йдіть на ринок і відкривайте операцію вниз.

Ви побачите наступний графік:

Вибір опціонів

Для даної торгової системи відмінно підійдуть як турбоопционы, так і звичайні бінарні опціони. Брокера я рекомендую використовувати Биномо.

Термін експірації раджу встановлювати в залежності від того, яким таймфремом ви користуєтеся: якщо це М1 – встановлюйте термін 300 сек.; якщо М5 – 15 хвилин, якщо ви вибрали М15 – то аналіз котирувань проводиться з терміном до 1 години.

Вибір лоту

Биномо дозволяє починати торгівлю зі стартової позиції в 1 долар. Це дозволяє не тільки стати повноцінним трейдером, але і торгувати відразу на декількох активах.

Використовуючи декілька різних активів, ви убезпечите себе. Не забувайте про безпеку: не вкладайте більше 3 відсотків від депозиту. Прибутковість цієї ТС більше 70-80 відсотків. Використовуйте мої рекомендації, і скоро ваш депозит швидко виросте.