Торгова стратегія для бинаров OpenUp+

Зміст

 • Моя торгова система – OpenUp
  • Як вибрати термін експірації
  • Який дохід приносить ТЗ OpenUp

Хочу представити вам огляд моєї нової нескладної торгової системи. Не буду вас обманювати, обіцяючи золоті гори, але все-таки в ній є щось особливе.


Інакше я б з її допомогою не закривав з прибутком кожну торговельну тиждень!

Моя торгова система – OpenUp

Перше, що вам необхідно для трейдингу з моєї ТЗ, це перевірений брокер бінарних опціонів і додаткове ПО для аналітики.

Особисто я зупинив свій вибір на брокері Binomo. Адже це, мабуть, єдиний брокер, у якого опціонний трейдинг може бути дійсно прибутковий. В якості спеціального софту для аналітики я вибрав платформу metatrader 4, її ви можете завантажити тут.

Після того, як ви скачаєте і встановіть дану платформу на свій ПК, вам необхідно завантажити в неї шаблон і індикатори моєї торговельної системи (скачайте тут)

Для цього потрібно вилучити і перенести з мого архіву файли в кореневий каталог МТ4 (він знаходиться на диску С\Program Files). Після цього потрібно перевантажити МТ4 і в її інтерфейсі, натиснувши кнопку «ШАБЛОНИ», застосувати мої індикатори (шаблон «OpenUP»).

Тепер у вас утворюється такий ось графік котирувань:

Як торгувати стратегії OpenUp:

Що б було укладати угоди максимально зручно, потрібно розташувати разом 2 платформи: web-термінал Binomo, щоб укладати угоди і Meta Trader 4, щоб одночасно аналізувати ринок обраного активу:

Угоди ВНИЗ укладаються, якщо:

 • Котирування активу підуть вгору і вийдуть за межі каналу індикатора ТМА
 • Сигнальні лінії на нижньому індикаторі Double MACD перетнуться між собою в напрямку вниз
 • Після виникнення даних індикаторів, потрібно відкрити операцію і направити її ВНИЗ:

 • Угоди ВГОРУ укладаються, якщо:

 • Котирування активу підуть вниз і вийдуть за межі каналу індикатора ТМА
 • Сигнальні лінії на нижньому індикаторі Double MACD перетнуться між собою в напрямку вгору
 • Після виникнення даних індикаторів, потрібно відкрити операцію і направити її ВГОРУ:

 • Як вибрати термін експірації

  Торгуючи по системі, без різниці який актив ви використовуєте: валютні пари, акції, індекси або товари. А от термін експірації потрібно вибирати в залежності від таймфрейма, який ви обрали на платформі МТ4 щоб аналізувати графік котирувань.

  Якщо шаблон ТЗ поміщений на графіку котирувань в таймфрейме М5(1 свічка=5хвилин), то час експірації варто вибрати 30 хвилин. Якщо вибрали таймфрейм М15 – термін експірації потрібно ставити не менше 2-х годин. У цьому ще один «плюс» торгової системи.

  Для своїх клієнтів мій брокер Биномо пропонує час експірації від 1 хвилини до 1 року, тому я користуюся своєю торговою системою як для трейдингу всередині дня, так і для довгострокових інвестицій.

  Який дохід приносить ТЗ OpenUp

  Не буду сильно розхвалювати свою торговельну систему, але вона дійсно працює прибутково! В тиждень мій заробіток становить приблизно 10%-20% плюс до депозиту. Сума мого депозиту стабільно зростає, головне, укладаючи угоди, не йти на великий ризик.

  До речі, говорячи про угоди, у мого брокера Binomo їх мінімальний розмір – 1бакс, тому торгувати по даній системі можна взагалі без осідань!