Транспарентний блогінг — що це таке?

Зміст

 • Наскільки ефективний транспарентний блогінг?
  • Транспарентність хороша в маркетингу
  • Особливості транспарентного блогінгу

Із зарубіжного інтернету до нас часто приходять нові тренди і поняття. Власники сайтів продовжують вигадувати свіжі ідеї для реалізації цікавих проектів і створюють нові формати контенту.


Інформації в мережі дійсно багато, однак не вся вона приваблива, на тлі цього з’явився новий тип блогінгу.

Транспарентний блогінг – що це таке? Якщо заглибитися в саме висловлення, то на простому мовою воно звучить як інформаційно прозорий або без секретний блогінг.

Здогадуєтеся у чому його секрет? Автори таких ресурсів викладають свої секрети, фішки, хитрості, знання, емоції, нічим не прикриваючись.

Наскільки ефективний транспарентний блогінг?

Зараз, створити блог зможуть абсолютно всі, але конкуренція настільки висока, що краще скористатися якимись свіжими ідеями.

Транспарентний блогінг підходить для створення нестандартної майданчика, проте не всі зможуть вести такий блог. Тільки якщо ви готові ділитися найпотаємнішим, пробуйте реалізувати ідею.

На моєму блозі є багато статей з різними секретами і фішками, якими я сам користуюся. Почасти, це теж транспарентність.

Приклад можете подивитися в огляді гри Taxi Money. На цьому сайті пропонують інвестувати гроші під великі відсотки, але вивести їх можна тільки якщо на пасажирському рахунку є така ж сума.

Більшість авторів, про це замовчує, я ж навпаки, розповідаю, як і де заробити рублі на пасажирський рахунок. Крім цього, я не приховую, скільки мені вдається отримувати з данного проекту:

Ніяких прихованих або нечесних методів я не використовую, намагаюся ділитися достовірною інформацією і особисто намагаюся перевірити кожен ресурс. Щоб люди мали уявлення, скільки вони можуть заробляти, стабільно викладаю звіт про доходи.

Транспарентність хороша в маркетингу

Ділячись своїми секретами можна не тільки привернути увагу читачів, але і потенційних клієнтів.

Більшість відвідувачів блогів вже навчилися відрізняти рекламні пости від тих, які складаються у вигляді оглядів. В них подаються не тільки позитивні, але і негативні сторони.

Рекламщики вже давно цим користуються, вони складають пости від першої особи і розповідають, що їм дав той чи інший продукт. Щоб ніхто не сумнівався в чесності, додаються незначні мінуси. У рекламі це відмінно працює, але сам транспарентний блогінг дещо відрізняється.

Вам не потрібно придумувати плюси, нові рішення або шукати відгуки. Ви пишіть від себе, свої особисті думки, переживання, побоювання, розчарування і так далі. Так званий обноженный блогінг реально цікавий і вам, напевно, траплялися статті, складені за такого способу.

Особливості транспарентного блогінгу

Якщо ви вирішите взяти цей хитрий прийом на озброєння, то для початку вивчіть його особливості. Є як плюси, так і мінуси даного виду блогінгу. Розглянемо їх:

 • знайте міру відкритості, деяка інформація, відкрита для читачів може стати причиною появи проблем (хто-небудь їй скористається);
 • статті писати доведеться щиро і не спиратися на чиюсь думку. Як думаєте, так і пишіть, це головна фішка;
 • перед тим як запускати блог такого типу, краще трохи розкрутитися. Справа в тому, що не всім цікаво читати думки і щирості непізнаного генія;
 • підтверджуйте свої слова, викладайте фотографії, статистику, скріншоти виплат і так далі;
 • щоб пост не вийшов порожнім, не вигадуйте нічого. Візьміть за правило – спочатку спробувати, потім розповісти про це;
 • повністю розкривайте тему, один абзац з негативним відгуком і без будь-яких доводів виглядає не дуже переконливо;
 • діліться абсолютно всім, розповідайте навіть те, на яких сайтах ви часто сидите і звідки щось завантажуєте;
 • постарайтеся викликати емоції у читачів (негативні чи позитивні не важливо). Можете навіть трохи тролити їх і використовувати спірні моменти.

Як і при створенні звичайного блогу, для розкрутки проекту буде потрібно час. А скільки саме у вас займе набір популярності, залежить тільки від вас.

Забудьте про прибуток у перші місяці життя вашого проекту. Подивіться, коли починати заробляти на блозі і не поспішайте, це може злякати не сталу аудиторію.

Можливо, транспарентний блогінг в майбутньому отримає масове поширення, але зараз класика залишається в тренді.

В ТОПах частіше перебувають якісні матеріали, що представляють всі важливі моменти, а не особиста думка якогось блогера. Тому перед тим як скористатися свіжою ідеєю, добре подумайте.