Трейдинг на бінарних опціонах по стратегії Лінії Боллинджера

Для трейдерів з будь-яким рівнем підготовки пропонуємо торгову стратегію на бінарних опціонах «Лінії Боллинджера».


Ця методика аналізу ринку дозволить вам точно вибирати момент для входу в угоду і, безумовно, принесе прибуток при вірному застосуванні. Абсолютно не важливо, якого типу бінарних опціонів ви віддаєте перевагу, тач-опціонах або Рейндж, торгова система буде ефективна в кожному випадку.

Огляд торгової стратегії – Лінії Боллинджера

Для початку пояснимо для початківців трейдерів, що «Лінії Боллинджера» це технічний індикатор.

Ця торгова стратегія дозволяє відслідковувати динаміку на фінансовому ринку, а також вказує вірний момент для входу в торгівлю. Смуги Боллінжера дають досить точний прогноз, тому стратегія не тільки цікава, але і прибуткова.

Саме завдяки цій торговельній системі можна розрахувати, коли ринок зміниться і повернеться в попереднє положення.

Така стратегія отримала назву на честь свого творця Джона Боллинджера. Лінії Боллинджера – це певний довгий провулок, тривалістю 20 днів, саме за 20 днів відбувається основний обсяг продажів на ринку.

Смуги Боллинджера часто розташовані поблизу ковзної середньої, при відхиленні від неї, стає видно – за який саме період відбулося відхилення.

Відхилення дозволяє нам визначити відстань, яке виникає після розбіжності смуг. По цій відстані і визначається стандартне відхилення ціни. При волатильності ціни на фінансовому ринку, лінії відходять одна від другої. При зниженій активності – наближаються один до одного.

При розширенні ліній, ринок йде або активно вниз, або активно вгору. При зближенні ліній виникає бічне напрямок рухів фінансового ринку. Інвестор повинен уважно дивитися за динамікою цін і середньою лінією. По таким двом значенням можна без праці визначити траєкторію руху ринку.

Самостійно трейдеру треба сформувати провулок, про який говорилося вище. Найлегше це робити при утворенні відхилень. При виникненні відхилень, середня ковзна стає довшою.

Ось на довжину і розмір відхилення і варто орієнтуватися, щоб правильно визначити яка динаміка відбудеться в майбутньому на торговому майданчику.

Самостійно вирахувати довжину лінії просто, якщо все вийде, то ваші угоди на бінарних опціонах напевно закриються з прибутком. Важливо купити опціон своєчасно.

Інвестор дивиться за ціновими змінами, ціна може демонструвати стабільність, так і рухатися вгору, вниз. Ключовий момент, ціна може дійти до межі.

Працюючи з торгової стратегії «Лінії Боллинджера», використовуйте бінарні опціони «міс» і «хіт». Якщо ціна активу знаходиться вище ліній Боллинджера, купуйте опціон «хіт», а якщо нижче смуг, то купуйте опціон «міс».

Трейдинг на бінарних опціонах – це простий і прибутковий вид заробітку сьогодні. Чимало трейдерів віддає перевагу цей торговий інструмент, адже можна отримувати хороші гроші за короткий час.

Компанія Бинариум надає брокерські послуги на фінансовому ринку кілька років, має бездоганну репутацію та якісний сервіс.