Трейдинг та інвестиції з Indigodma

Зміст

 • Заробіток на Форексі з Indigodma
  • Інвестиції з Indigodma

Пристойні гроші заробляти в інтернеті можна далеко не всіма способами. За рівнем прибутковості методи сильно відрізняються, але всі знають, що Форекс не втрачає актуальності.


З валютною біржею точно можна добитися успіху, а для досягнення найкращих результатів, необхідно користуватися послугами кращих брокерів.

Трейдинг та інвестиції з Indigodma вже приносять прибуток величезної кількості користувачів. Компанія з 2004 року займається розробкою програмного забезпечення для брокерів та інших сайтів.

Професіонали користуються вигідними умовами для трейдерів. Інші люди вкладають гроші в роботу керуючих.

Заробіток на Форексі з Indigodma

Це один з небагатьох брокерів, який використовує технологію DMA. Розшифровується абревіатура як Direct market access. Цей тип операцій передбачає обробку транзакцій в нестандартній формі.

Компанія не є маркет-мейкером, направляючи угоди безпосередньо постачальникам ливидности, виглядає це так:

За допомогою такої технології, компанія виконує понад 10 000 операцій кожну секунду. Досвідчені трейдери розуміють, нсколько це зручно, компанія зацікавлена в отриманні прибутку клієнтом, так як від цього залежить і її дохід.

Торгівля здійснюється через класичний термінал MetaTrader 4, для старту необхідно виконати кілька простих дій:

 • Спочатку необхідно пройти звичайну реєстрацію, вона виконується в 3 кроки поетапно:
 • Далі входите в особистий кабінет і відкриваєте рахунок. Можна внести депозит або скористатися демо-рахунком:
 • Клієнтам надається унікальний номер рахунку, його потрібно ввести в торговому терміналі:
 • Залишається тільки авторизуватися, для цього використовується логін та пароль:
 • Все, пройшовши 4 головних етапи можна займатися трейдингом. Операції виконуються блискавично, сервера працюють стабільно, вигідні умови. Мінімальна сума для поповнення і виведення 10$, доступно 8 платіжних сервісів.

  Інвестиції з Indigodma

  Нічого не розумієте в трейдингу? Це не проблема. Заробляти можна, взагалі нічого не роблячи. Для цього придумана система копіювання сигналів досвідчених клієнтів.

  З будь-якою сумою можна вкластися в професійний трейдинг і стабільно отримувати прибуток. Всього 10$ є мінімальним порогом, а на вибір пропонується широкий вибір керуючих:

  Це ТОП рахунків, які приймаються інвестиції. Бажано вибирати трейдерів, що працюють мінімум рік, і щоб за весь період їх торгівлі, не спостерігалося великих просадок. Якщо немає стартового капіталу, використовуйте партнерську програму.

  На Indigodma вона 5ти рівнева:

  • 1 рівень – 5$ за 1 лот (100%)
  • 2 рівень – 1$ за 1 лот (20%)
  • 3 рівень – 0,5$ за 1 лот (10%)
  • 4 рівень – 0,25$ за 1 лот (5%)
  • 5 рівень – 0,05$ за 1 лот (1%)

  Залучати клієнтів дозволяється будь-якими способами, у тому числі через соціальні та рекламні мережі. Про Indigodma відгуки позитивні, система швидко розвивається, а за рахунок декількох рівнів з нею можна створити джерело пасивного прибутку.

  На Indigodma бонус роздається всім новачкам, його розмір становить 50$, вносити депозит не обов’язково.

  Сайт Indigodma поповнює список перевірених, якісних майданчиків для заробітку в інтернеті. Бездепозітний бонус, вигідна партнерська програма, пасивні інвестиції і зручний інтерфейс, все це плюси брокера. Для підвищеного комфорту, завантажте мобільні додатки і торгуйте де завгодно.