Цікавий спосіб заробітку на буксах

На почтовиках можна заробляти різними способами, можна дивитися рекламу, будувати реферальну мережу, виконувати завдання і так далі.


Якщо перегляд реклами не приносить багато прибутку, а реферальну мережу будувати занадто довго і складно, то виконання завдань – це найшвидший спосіб отримати необхідну суму.

Виконувати завдання дуже просто, а якщо підійти до цієї справи з розумом, то можна виділити чудову суму не прикладаючи особливих зусиль. У цій статті ми розберемо цікавий спосіб заробітку на буксах, яким ви теж зможете скористатися. Суть полягає в купівлі профілів соц. мереж, через які будуть виконуватися завдання.

Хитро працюємо з поштовиками

Для початку нам необхідно придбати акаунти від Вконтакте. Якісні акаунти ви можете придбати на Buyaccs. Найдешевші продаються по 40 центів (на даний момент), і кожен з них верифікований через номер телефону.

З них виконувати завдання краще, але для прикладу ми скористаємося сервісом Good-akk.ru де продають брут (вломанные профілі) всього за 9 рублів і можна купити навіть 1 аккаунт.

Переходимо на сайт і оформляємо покупку:

Після цього відкривається стандартна оплата через Webmoney:

авторизация через webmoney

Виробляємо оплату і отримуємо на вказаний Email дані для авторизації Вконтакте:

У останньої рядку відображається Email і пароль для входу в аккаунт. Тепер ми можемо авторизуватися в соціальній мережі і перевірити валідність аккаунта, так як протягом 15 хвилин, гроші можна повернути, якщо обліковий запис не робочий.

вконтакте

З купленого аккаунта ми увійшли у Вконтакте і тепер можемо вирушати на поштовики, щоб виконувати завдання.

Переходимо на Wmmail і сортуємо завдання за значенням Соц. мережі:

заработок на заданиях

На даний момент доступно 819 завдань, навіть якщо з кожного з них ми отримаємо по 2 центи, нам вдасться заробити не менше 15 доларів, а це набагато більше, ніж 9 витрачених рублів.

Крім того, що ви можете виконувати завдання з коментарями і вступами у спільноти, з допомогою нових акаунтів можна ставати рефералами в різних системах, а за такі завдання платять набагато більше.

Аналогічні завдання можна знайти і на букс Seosprint, де на даний момент загальна кількість завдань найвище:

Як бачите, зараз доступно 1884 завдання з розділу Соціальні мережі. Враховуючи те, що у нас брут аккаунт, краще не виконувати завдання з репостами і вступами у групу, так як власник облікового запису може видалити всі записи і вийти з груп, а в такому разі завдання не буде зараховано. Саме тому ми радимо купувати акаунти на Buyaccs.

Для прикладу ми знайшли одне із завдань з авторизацією через VK:

Переходимо по вказаному посиланню, авторізуємось і відправляємо звіт, завдання виконано – отримуємо оплату. Все досить просто, а «відбити» свої 9-15 рублів з купівлі одного аккаунта можна дуже швидко.